• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DOĞU PERİNÇEK BİLECİK’E GELİYOR

DOĞU PERİNÇEK BİLECİK’E GELİYOR

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, “Vatan Savaşından Milli Hükümete Atatürk Devrimleri ve Çıkış Yolu” konulu konferansa katılmak için 18 Kasım Cumartesi tarihinde Bilecik’e geliyor.

Bilecik Kültür Sitesinde Saat 13.00’da gerçekleştirilecek olan etkinliğe davet etmek için ziyaretimize gelen Vatan Partisi İl Başkanı Niyazi Güner ve Vatan Partisi İl Yönetimi Üyesi Feridun Aynur bir takım açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin hızla değiştiğini ve Türkiye’nin bölgesinde ve ülkemizde savaş olduğuna dikkat çeken Niyazi Güner yaptığı açıklamada; “Bu savaş emperyalizmle ikinci defa kafa kafa geldiğimiz bir savaş. Yani sadece bölgeyle kalmıyor. Aynı zamanda ülkemizi parçalamak istiyor. Hem ekonomik kriz hem de siyasi krizler yaratarak. Dolaysıyla Türkiye’nin bugün ki yaşadığı gündemden nasıl çıkılır konusunu yıllarını siyasete vermiş Doğu Perinçek’ten dinleyeceğiz. Bazen öyle dönemler oluyor ki sözleri çok tartışılıyor. Doğu Perinçek ikinci defa ilimize halkla buluşmak için geliyor. Halka günümüzdeki sorunları ve çıkış yollarını yılların verdiği deneyimle gösterecektir bize. Görüşü ne olursa olsun, fikri ne olursa olsun herkesi etkinliğimize davet ediyoruz. ABD ve AB’nin uzun yılardır milletimize dayattığı sözde sosykırım yalanı, Kıbrıs’tan Türk Askerlerinin çıkarılması, Kürt devletine razı olma, Borçlanma ekonomisi ve komşularla kavgalı olma halinin rafa kaldırıldığı bir iklimde emperyalizmin taşeronlarının hendeklere gömüldüğü kontrgerillanın bir daha ortaya çıkmayacak hale getirildiği, vatan savaşı verdiğimiz bir ortamda vatan savaşından milli hükümete gidişini, Avrasya’da onurlu ve hak ettiği yere yönelişini konuşacağız.  15 Temmuz 2016’da Türkiye yaşayabileceği en büyük sıkıntıyı def etmiştir. Türkiye glatyonsunu yok etmiştir. Herkes herkese düşman gibi bakıyor bu dönemlerde Türkiye’nin düşmanı bölücü ve yıkıcı hainlerdir. Kurtuluş Savaşını da şimdi ki 2. İstiklal Savaşına da emperyalizme karşı vermekteyiz.” İfadelerini yer verdi.

“İŞTİR KİŞİNİN AYNASI LAFA BAKILMAZ”

İYİ Parti hakkın çarpıcı açıklamalar yapan Bilecik Vatan Partisi İl Başkanı Güner; “Bir partinin ismi, programı onun gelecekte ne yapacağını ve nasıl Türkiye’nin sorunlarına çözüm bulacağını aynı zamanda medeniyet seviyesini nasıl yükselteceğini gösterir. Türkiye’nin bu gün yaşadığı sorunlar bellidir. İYİ Partinin bu sorunlara çözüm bulacak bir programı yoktur. Kime yaslandığı bellidir. Birincisi batıya yaslanıyor. İkincisi iş birlikçi sermayeye yaslanıyor. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz. Bir siyasetçinin geçmişi ile günümüz aynı olmazsa kuşku yaratır. Meral Akşener; Doğru Yol Partisinin içindedir, Milliyetci Hareket Partinin içindedir, sonra İYİ Parti kurma içerisindedir Meral Akşener. Programında batıyla ittifak var, Amerika’yla dosluk var, Avrupa Birliğine giriş tezleri var. Buradan Türkiye’ye ancak zarar çıkar.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam