DOSTLUK KAZANDI

DOSTLUK KAZANDI

 

Toplum Destekli Polislik ve Çocuk Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla 3 Eylül 2012 günü 20.00-21.00 saatleri arasında halı sahada futbol maçı yapıldı. Maçın ardından dinlenen oyunculara çeşitli ikramlar yapıldı. İstirahat esnasında gençlerle sohbet eden polis ağabeyleri, her zaman onların yanlarında olduklarını kendilerine hatırlattılar. 
Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Kemal Bal, gençlere bir sözleri olduğunu ve gerçekleşen etkinlikle bu sözü yerine getirdiklerini belirtti. Emniyet Amiri Bal şöyle konuştu:
“Böyle güzel arkadaşlarla bir arada olmak bizler için onur verici bir şey. Türk toplumu böyle haysiyetli gençleri kazandığı için bende çok mutlu ve sevinçliyim. Eğer bunda bizimde bir nebze katkımız olduysa ya da olacaksa sevinç ve onur duyarım. Arkadaşları tebrik ediyorum. Onların özverisi sayesinde maç berabere bitti. İsteselerdi herhalde bize bir o kadar daha gol atarlardı. Onlarda dostluğun kazanmasını istedi bizlerde dostluğun kazanmasını istedik. Neticede sanırım dostluk kazandı. 
Bundan sonraki günlerde de yine böyle bir araya geleceğiz. Bu dayanışmamız ve birlikteliğimiz devam edecek. Umarım arkadaşlar da memnun kalmışlardır. Ben şahsım adına söylüyorum çok memnun kaldım. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum.”
Gençlerde geçirmiş oldukları eğlenceli akşamdan dolayı polis ağabeylerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Bu tür etkinliklerin devamının gelmesi dileklerinde bulundular.
ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. TEBRİK – emniyet mensubu kardeşlerimi tebrik ediyorum insanlarla iletişim kurup onları sosyallaştirdikleri için devamını bakliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam