DÜNYA STANDARTLARINDA BİR TESİS: FİTNESS CLUB
admin • 26 Aralık 2015 18:04:21 
DÜNYA STANDARTLARINDA BİR TESİS: FİTNESS CLUB

Gerçekleşen açılışa Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün,İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Ak Parti İl başkanı Kadir Bayrak, CHP İl Başkanı Metin Yaşar ve davetliler katıldı.Spor tesisini gezen ve bilgi alan davetliler,kurdele kesiminin ardından  yapılan dans gösterilerini izlediler.Açılış sırasında konuşma yapan Semih Dindar şu ifadeleri kaydetti:

“Bildiğiniz gibi Bilecik büyüyor, Bilecik kentleşiyor. Bilecik’te modern kent yaşamı hızla alanını genişletiyor ve kökleşiyor. Modern yaşam hayatlarımızı kolaylaştırıyor, bizlere sosyal hayata daha fazla zaman ayırabilme lüksü sağlıyor. Ancak öte yandan kas gücünü ve bedensel aktiviteyi günlük yaşamlarımızdan ciddi biçimde eksiltiyor. Bilim çevrelerinin de işaret ettiği gibi modern çağ hastalıklarının yanı sıra özellikle kalp damar hastalıklarının yaygınlaşmasında hareketsizliğin etkisi çok büyük. Bu ihtiyaç ve boşluktan hareketle Bilecik’e bir spor tesisi kazandırmak için yola çıktık. Bizler bu toprağın insanıyız. Ekmeğini yiyip, suyunu içerek büyüdüğümüz. Bizi bu günlere getiren güzel kente en iyisini vermeliyiz. Türkiye’de ve dünyadaki örnekleri araştırdık, inceledik mukayese ettik. Gerek teknik altyapısıyla gerekse bilimsel sportif danışmanlığıyla dünya standartlarındaki tesisi bugün işlemeye hazır hale getirdik. Bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Takdir çok değerli Bilecik Halkı’nındır.”

 

 

 

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
NUREDDİN  ŞİRİN
6 yıl önce

TEBRİKLER –

BU KULÜPÜN AÇILIŞIND MİLLETVEKİLLEİMİZİN BULUNMASI BİLECEK İÇİN BÜYÜK BİR ONUR DİLERİM Kİ DİĞER BÜYÜK PROJELERİN GERÇEKLEŞMESİNDE BU BİRLİKDELİĞİ GÖRÜRÜZ

0
Would love your thoughts, please comment.x