Eker, Yeniden Başkan Oldu

Eker, Yeniden Başkan Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları seçimi 14 Haziran 2012 günü gerçekleşti. Gerçekleşen seçimde önceki Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nejla Eker, yeniden başkan olarak seçildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Eker şunları aktardı:

“14 Haziran 2012 günü yapılan Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı seçimi sonucunda tekrar seçilerek aynı görevime devam ediyorum.

Partimizin siyasi geleceğini belirleme noktasında Merkez İlçe Yönetiminin, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ile birlikte en çok çalışma gerektiren birimler olması dolayısıyla bir üst kademe olmasına rağmen yakında yapılacak olan İl Kadın Kolları Başkanlığına aday olmak istemedim.

Bilecik'te partimizin her kademesinde yer almış arkadaşlar olarak hepimiz halkın içinden geldik, köy kökenliyiz.
Bilecik'te Cumhuriyet Halk Partisi'nin adına yakışır şekilde gerçek bir Halk Partisi, Halkın Partisi olduğunu halkımıza hissettirebilmek için yola çıkan İl Başkanımız Çağatay Karaahmet'e, Merkez İlçe Başkanı Mühiddin Demirci'ye böyle güzel amaçla çıktıkları yolda Merkez İlçe Kadın Kolları olarak yol arkadaşlığı yapacağımıza, onları yarı yolda bırakmayacağımıza kendim ve yönetim kurulum adına söz veriyorum.
Tüm Bilecik halkına ve Bilecik'te oturan kadınlarımıza saygı ve sevgiler sunuyorum.”
Merkez İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Asil Üyeleri, Pelin Gırca, Fatma Yerci, Semiha Doma, Gülay Tezgit, Neşe Erkan ve Rukiye Yıldırım isimlerinden oluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam