• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eldemir hem icraat anlattı hem muhalefete yüklendi

Eldemir hem icraat anlattı hem muhalefete yüklendi

son 13 yılda yapılan yatırım programlarını sundu.

Toplantıda, Ak Parti hükümetinin yaptığı icraatlardan bahseden Ak Parti Bilecik Milletvekili Adayı Halil Eldemir, ayrıca muhalefeti de yaptığı açıklamalar dolayısıyla eleştirdi. Hükümet olarak geçtiğimiz 13 sene içerisinde duble yolardan, hastanelere ve ekonomik büyümeye kadar bir çok büyüme ve gelişme gösterdiklerini belirten Eldemir, istikrarın devam etmesi halinde de bu hizmetlerin gelişerek devam edeceğini ifade etti.

“ Bilecik’te muhalefet olamamış bir parti acaba iktidar olabilir mi?”

Eldemir, yaptığı açıklamada Bilecik’teki muhalefet kanadına da yüklendi. CHP Bilecik Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün’ün yaptığı “İnsan ve iktidar odaklı bir anlayışı ortaya koyacağız” açıklamasına yönelik olarak Eldemir, “Bugünlerde birileri açıklamada bulunarak İnsan ve iktidar odaklı bir parti olacağız diyor. İnsan ve iktidar odaklı parti olmadan önce aslında muhalefet odaklı bir parti olmak lazım. Kendisine iktidarı hedefleyen acaba Bilecik’te nerede? Bilecik’te muhalefet olamamış bir parti acaba iktidar olabilir mi bunu sorgulamak lazım. Önce hedefi bunu koymak lazım.”ifadelerinde bulundu.

“Ucuz siyasete gerek yok”

 

MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’in Yenişehir yoluyla ilgili yaptığı açıklamalara ise “ucuz siyasete gerek yok” diyerek tepki gösteren Eldemir, “Daha önce kendi iktidarlarında hiçbir şey üretemeyenler, bugün burada yargıyla veya bir takım kararlarla alakalı geç kalınmışlığı bahane ederek burada ucuz siyasete girmelerine hiç gerek yok. Biz bu işleri yapacağız. Bu nokta Bileciklilere güveniyoruz.”dedi.

“Bilecik’te ve Bozüyük’te karşılıkları yok”

Eldemir, bu sene Bilecik’te de aday gösteren HDP’nin Bilecik’te ve Bozüyük’te bir karşılık bulamayacaklarını belirterek “Bu arkadaşlarımızın da barajı aşarak meclise girme gibi bir iddiaları var. Bunların Bozüyük’te ve Bilecik’te karşılığı olmadığını düşünüyorum. Bizim bilhassa seçmenlerimizin güneydoğulu olup, işi eşi aşı Bilecik’te olan seçmenlerimiz Bilecik’te huzur içerinde yaşıyorlar. Bilecik’te Ak Partili belediyeler içerisinde, Bilecik’te Ak Partili milletvekillerinin veya genel idarenin sağlamış olduğu imkanlarla huzur içerisinde yaşadıklarını düşünüyorum. Bu anlamda da salt bir etnik yapı görüşüyle oy vereceklerini düşünmüyorum. Bu konuda hizmetlere oy vereceklerini, düşünüyorum. Mili birlik ve kardeşlik projemize destek vereceklerini düşünüyorum.”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Akp bitti – Mhp iyi siyaset yapıyor ve yıllardır defalarca ihaleye çıkab yolu soruyor. Seçimlerden önce de sordu şimdi de soruyor. Aday da yapamayacağını anlamış ki topu taca atıyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam