“En Önemlisi Herkese Eşit Mesafede Kalmayı Başarabilmektir”

“En Önemlisi Herkese Eşit Mesafede Kalmayı Başarabilmektir”

Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP'sinin kendisini ikinci kez belediye başkanlığı için aday gösterdiğini belirterek, geçen 5 yıl boyunca ellerinde imkanları kullanarak kurumun ekonomisini düzeltmeye, kurumsallaştırmaya ve kentin sorunlarına çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi.  

Sorunları çözme noktasında insan unsurunu hiçbir zaman kenarda bırakmadıklarını, birlikte yapmaya çalıştıklarını anlatan Kazıcı, şunları kaydetti:

"Görevlerde en önemlisi, seçimden sonra oy veren, vermeyen herkese eşit mesafede kalmayı başarabilmektir. Bizim içinde en önemli olan buydu. Partili, partisiz ayrımı yapmadan kentte yaşayan hemşehrilerimizi birinci sınıf insan kabul ederek hatta hepsinin oyunu almış gibi düşünerek çalışma yapmaya gayret gösterdik. Bu anlamda da ben hiçbir vatandaşımı kırmamaya, gücendirmemek için elimden geldiği kadar mücadele ettim. Umarım insanlarımız belediyeyi kendi evleri olduğunu hissetmişlerdir. Bizim amacımız, ilçede yaşayan insanlarımızın huzur, refah içerisinde, dostça ve barış içinde yaşamasına imkan hazırlamak, katkıda bulunmaktı. Parklar, bahçeler ve yollar yapılır, yıllar sonra eskir, yenisi yapılır ama insanlarımızı rencide edersek, kırarsak onların gönüllerinin yapılması mümkün olmaz."

2014 yılının barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğinde ve diğer partilerden aday olan arkadaşlarına çağrıda bulunan Kazıcı, "Siyasi nezaketi bırakmadan, asla birbirimize belden aşağı siyaset yapmadan ve birbirimizi kırmadan güzel bir seçim yaşayalım ve bunun sürecinde ilçemiz kazansın istiyorum. Yerel seçimlerde tüm siyasi partilere ve aday olan arkadaşlara başarılar diliyorum" dedi.  AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam