ERDOĞAN’DAN SÖĞÜT VE İNHİSAR ZİYARETLERİ

ERDOĞAN’DAN SÖĞÜT VE İNHİSAR ZİYARETLERİ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan, 18 Nisan 2018 Çarşamba günü İnhisar ve Söğüt ilçelerini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.
Öncelikle İnhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde okul ve kurum müdürleriyle bir tanışma toplantısı gerçekleştiren Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Barış Kalın ile okul ve kurum Müdürlerinden çalışmalarıyla ilgili bilgi aldığı kaydedildi.
İnhisar’dan sonra ayrılan Erdoğan, ardından Söğüt’te Halk Eğitim Merkezinde yine okul ve kurum müdürleri ile bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım ile okul ve kurum müdürlerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Toplantılarda, ilçelerdeki eğitim yöneticileri ile tanışan İl Milli Eğitim Müdürü Güsamettin Erdoğan, ilimizde eğitim seviyesinin daha yukarılara çekilebilmesi için tüm eğitim çalışanlarının birlik ve beraberlik halinde ellerinden gelen gayreti göstermeleri gerektiğini, bunu da hep birlikte başaracaklarına inandığını söyleyerek çalışmalarından dolayı ilçe eğitim yöneticilerine teşekkür ederek Çalışmalarında başarılar dilediği belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam