Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Eski CHP’liler Pazar Sabahı Buluştular
Sosyal Medyada Paylaş
4 Şubat 2014
admin

Eski CHP’liler Pazar Sabahı Buluştular

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Örgütünce düzenlenen kahvaltıda eski CHP’liler bir araya geldi. Partide daha önce görev yapmış, yönetimlerde bulunmuş tecrübeli CHP’lilerin bir araya geldiği kahvaltıda konuşma yapan İl Başkanı Av. Çağatay Karaahmet, "Bu seçim, Türkiye'nin son virajıdır. Bu seçim, ciddi anlamda 11 yıldır dönüştürülmeye çalışan Türkiye Cumhuriyeti'nin idari yapısının, halkının sosyal yapısının sorgulanacağı ve engelleneceği bir seçimdir" dedi.

Belekoma otelin toplantı salonunda gerçekleştirilen programda konuşan Karaahmet, aile arasında fikir değerlendirme ve tecrübelerden feyz alma toplantısında buluştuklarını ifade ederek, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinin, sadece yerelde değil, ülke genelinde çok önemli bir seçim olduğunu belirtti. Konuşmasını: "Bu seçim, Türkiye'nin son virajıdır. Bu seçim, ciddi anlamda 11 yıldır dönüştürülmeye çalışan Türkiye Cumhuriyeti'nin idari yapısının, halkının sosyal yapısının sorgulanacağı ve engelleneceği bir seçimdir. Dolayısıyla, bu seçimler Bilecik'in, Bozüyük'ün seçiminden ziyade, Türkiye'nin seçimidir. Bilecik'te çok umutluyuz ve diğer partilerden bir adım daha öndeyiz” sözleriyle bitirdi.

Daha sonra söz alan Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan yaptığı konuşmada, önceki dönemde CHP'ye hizmet eden tecrübeli üyelerle fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini dile getirerek, Bilecik'te seçimleri alacaklarına inandığını belirtti.

CHP Bilecik Belediye Başkan adayı Dr. Sungur Turan yaptığı konuşmada partilileri birlik ve dayanışmaya davet ederek, "30 Mart seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde, birlik ve beraberliğe, dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu açıktır. Bu seçimi, hep beraber tüm partililerin dayanışması ve birliğiyle kesin olarak alacağız." dedi.

Konuşmalardan sonra basına kapalı olarak devam eden toplantıya, Türkiye Değişim Hareketi İl Başkanı Nurcan Özçakır, eski Belediye Başkanı Av. Akın Olcay, eski Belediye Başkanı Kayhan Güven, eski İl Başkanlarından Ali Osman Dindar, Erdoğan Tüfenkçi, Akın Güven, Fevzi Köse, eski Merkez İlçe Başkanı Metin Özbekar, Yaşar Çeker, eski kadın kolları Başkanı Fatma Kaya, Efsun Gönül Şahin, eski gençlik kolları Başkanı Onur Eloğlu, eski Belediye Meclis üyesi Erhan Avcı, Hüseyin Yıldız ve mevcut il ve merkez ilçe yöneticileri katıldı. Kahvaltıda kadın ve erkeklerin ayrı masalarda kahvaltı etmeleri dikkat çekti. Caner ALKAN

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım