• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
FAZİLET DURMUŞ’TAN 24 KASIM ZİYARETLERİ

FAZİLET DURMUŞ’TAN 24 KASIM ZİYARETLERİ

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı kapsamında, Vali Tahir Büyükakın’ı ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı ziyaret etti.
İlk olarak Vali Büyükakın’ı ziyaret eden Müdür Durmuş’a
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Sarıfakıoğulları, Maarif Müfettişi Erdal Bayram, Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayhan Mercan, okul öğretmenleri Faruk Budak ve Aslı Kalyoncu eşlik etti. Ziyarette, öğretmen Aslı Kalyoncu tarafından Vali Büyükakın’a çiçek takdim edildi. Öğretmenlerin, geleceğin teminatı olan çocukları yetiştirdiğini ve eğitimin, ülke kalkınmasının temelini oluşturduğunu dile getiren Valimiz Tahir Büyükakın, ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberindekilere teşekkür etti. Yaklaşan Öğretmenler Günü’nü kutladı. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da eğitim adına yapılan her çalışmada Vali Tahir Büyükakın kendilerine her türlü desteği verdiklerini söyleyerek kendisine teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Şube Müdürü Metin Sarısakoğulları, 15 Temmuz Anadolu Lisesi Müdürü ve Öğretmenlerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı ziyaret etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Fazilet Durmuş ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Öğretmenler Gününde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaret hakkında; ‘’Öğretmenler günü haftası olması sebebiyle İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş Hanımefendi, Şube Müdürü Metin Sarısakoğulları, 15 Temmuz Anadolu Lisesi Müdürü ve Öğretmenleri ziyaretimize geldiler. Eğitim ve öğretim gibi önemli bir alanda emek vererek, insanlara bir hayat boyu rehber olmayı meslek edinen öğretmenlerimize ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakarlığı gösteren öğretmenlerimizin haftasını en içten dileklerimle kutluyorum.’’ ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaret sonunda Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a, üzerinde Kayı Boyu simgesinin bulunduğu vazo hediye ederek, öğretmenler günü kutladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam