FUTBOL İL TEMSİLCİSİ TOKU KARŞISINDA KİMLERİ GÖRMEK İSTEDİ?

FUTBOL İL TEMSİLCİSİ TOKU KARŞISINDA KİMLERİ GÖRMEK İSTEDİ?

“Tek cevap verecek kişiler kendileriydi”

“Burada karşımda Bozüyük Belediye Başkanı ve Kaymakam beyi görmek isterdim. Kendilerine bir soru sormam lazımdı fakat sorumun cevabını da alamayacağım, sorumu da soramayacağım. Bu burada kalsın. Bozüyük 1 Nolu çim saha hakkındaydı çünkü tek cevap verecek kişiler kendileriydi.” diyen  Futbol İl Temsilcisi Engin Toku  Bilecik’teki futbol sorunları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Ayrıca Bilecik’i diğer illerde temsil eden bayan futbol takımlarımız Halk Eğitim Spor ile Akpınar Spor’ın başkanları da teşekkür eden Toku konuşmasının devamında şunları aktardı:

“Gereken mercilere başkanımızla biz ileteceğiz”

“Geçen sene Vitra spor kulübümüzün 2. yarı çok büyük sıkıntılar çektiğini, çok büyük sorunlar yaşadığını hepimiz biliyoruz fakat bunlara bir nebze çare olsun kimse bir adım atmadı Bozüyük’ten. Atsaydı belki şu anda geçen sene lig’de kalma durumu olabilirdi ya da daha başka ortamlar gelişebilirdi. 1 Nolu çim sahaya bayanlar ligi de verildi, bize devredildi. Halk Eğitim Spor ile Akpınar Spor. Bunların anneleri ve babaları, kardeşleri dahil tribüne alınmadı. Bu sorun bende saklı kalsın. Tabi gereken mercilere başkanımızla biz ileteceğiz. 2 Nolu çim sahanın da ikinci yarı aktif hale getirilmesi için Erol bey Gençlik Hizmetleri Müdürümüzle görüştük. O sahayı ikinci yarı inşallah hem gençler ligine U-15 hem de bayanlar ligine hazırlamak istiyoruz.

“Kar yağdığında Belediye Başkanlarımızın bu sahayı temizlemesini rica ediyorum”

 Bir de bazı ilçelerimizde kar yağışı yoğun oluyor ve yoğun olduğundan dolayı da müsabakalar tehir ediliyor. Kar yağdığında Belediye Başkanlarımızın bu sahayı temizlemesini rica ediyorum. Çünkü maçların aksamasını istemiyoruz.

“Sezon sonuna kadar bu heyecanı bizlere yaşatmalarını temenni ediyorum”

2014-2015 futbol sezonunda 4 takımımız şampiyonluk kovaladı. Bunlardan 1308 Osmaneli Belediye spor, Osmaneli Gençlerbirliği Spor, Bilecik spor ve İl Özel İdare spor. Geçen sene bizlere ligi şenlik havasında yaşattıkları için, 4 takımın da şampiyonlukları kovaladıkları için kulüp başkanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.  Yine 2015 – 2016 Futbol sezonunun ilk yarısını tamamladık ve olaysız tamamladık. İnşallah sezon sonuna kadar da olaysız bir şekilde bitirmek istiyoruz. Şu anda potada mevcut olan 3 takımımız görünüyor puan durumuna göre. Bilecik spor, Vitra spor ve Osmaneli Belediye spor. İnşallah sezon sonuna kadar da şenlik havasında bizlere iyi maçlar seyrettirerek bu heyecanı bizlere yaşatmalarını temenni ediyorum.

“Spora sahip çıkan Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim”

Bozüyük’te saha sıkıntısı var. Bir de bayanlar takımı var. Tabi haliyle iki takım da fikstür gereği iki takımın da aynı hafta içeride aynı hafta dışarıda. Buna 4 takım daha eklediğiniz zaman 6 takım oluyor. Mevzuat gereği Bayanlar Gençler Ligi’ni de Pazar günleri oynatmak zorundayız ve bazı takımlarımız maçlarını bir, iki, üç hafta arka arkaya Cumartesi günü oynayabilir. Zaten gönderdiğimiz programlara bakabiliyorsunuz. Bu tabi Bozüyük takımları için geçerlidir. Onda da lütfen atılan maillere dikkat ediniz. Şu anda da teşekkür ederim dikkat ettiğiniz için bu konuya. Bozüyük’teki iki bayan takımımızı Bilecik’i diğer illerde temsil eden kulüp başkanları olan Sinan ve Kamil beye çok çok teşekkür ederim. Spora sahip çıkan Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim.” CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam