GAZİLERDEN BAŞKAN SELİM YAĞCI’YA ZİYARET

GAZİLERDEN BAŞKAN SELİM YAĞCI’YA ZİYARET

Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hayati Durak ve dernek üyeleri Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili olarak Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı şunları söyledi; “Vatanını ve insanlık onurunu canından aziz bilerek şehitlik ve gazilik mertebelerine yükselmiş olan askerimiz, polisimiz, öğretmenlerimiz ve bu uğurda can veren vatandaşlarımız, milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Vatanımız ve milletimiz için büyük anlam ifade eden bu özel günde ziyaret münasebetiyle onur duyuyorum. Bu eşsiz vatanı bizlere emanet eden Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Hayatta bulunan gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyor, kendilerine Yüce Allah'tan uzun ömürler diliyor Gaziler Haftasını en içten dileklerimle kutluyorum. Bilecik Belediyesi olarak her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Ziyaret sonrasında Başkan Selim Yağcı, ziyaret anısına çeşitli hediyeler verdi. Ziyaret sonrasında Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler. (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam