GENÇ KANATLARDAN ŞEHİT KAYMAKAM’IN AİLESİNE ZİYARET

GENÇ KANATLARDAN ŞEHİT KAYMAKAM’IN AİLESİNE ZİYARET

Bilecikli Genç Kanatlar, Derik Kaymakamı Şehit Muhammed Fatih Safitürk’ün ablası Zeynep Bakırkaya’yı ziyaret etti.
Bilecik Genç Kanatlar Lideri Yasin Yasa, Lider Yardımcısı Melike Nur Değirmenci, Burak Keleş, Emirhan Gedik, Yağmur Çakmak ve Uğur Bülbül’ün gerçeklendirdiği ziyarette grup; şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını belirtti.
Devletin ve vatanın bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarını asla ödemeyeceklerini ifade eden Genç Kanatlar, Şehitlerin ailelerinin ve yakınlarının devlet ve millete emanet olduğunu söyledi. Ne yapılırsa yapılsın bu tarifsiz acının dindirilemeyeceğini ve karşılığının verilemeyeceğini belirten Genç Kanatlar; “Bizler her zaman şehit ailelerimize sahip çıkacağız” ifadelerini kullandılar.

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ünde ziyarete gelen gençler gibi, aklı başında ve bu vatan uğruna hedefi olan insanları çok sevdiğini belirten Şehit Ablası Zeynep Bakırkaya; “Gençler okusun diye elinden geleni yapardı. Doğudaki kaybedilmiş çocukları geri kazanmanın gerektiğini çok söylerdi. Yaptığı görevden ötürü biz çok mutlu ederdi hep derdik ‘Ablacım gel seni bir kere takım elbiseyle görelim’  o da ‘Hep ben ilçemin kaymakamıyım sizin de kardeşinizim’ diye cevaplar verirdi.” İfadelerini sözlerine ekledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam