• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gençlik Spor Kulübü’nün Büyük Başarısı

Gençlik Spor Kulübü’nün Büyük Başarısı

 

Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı, Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplü Genç Bayanlar İl Müsabakalarında 4 takım arasından il birincisi oldu. Kulüplü Yıldız Bayanlar İl Müsabakalarında da il birincisi oldu. Kulüplü Küçük Bayanlar İl Müsabakalarında ise il ikincisi oldu. Bu müsabakalar sonucunda takım önümüzdeki günlerde il dışında yapılacak olan grup müsabakalarında Kulüplü Genç Bayanlarda ve Kulüplü Yıldızlarda ilimizi temsil edecek.

Kulüp antrenörü Aylan Kola, kulüp yöneticilerine teşekkür etti ve sporcularına yapılacak olan müsabakalarda başarılar diledi. Lig boyu süren müsabakalar boyunca güzel maçlar geçiren takım gerçekleşecek olan müsabakalara çok sıkı şekilde çalışıyorlar.

Gençlik Spor Kulübü Sevcan Akıncı’nın başkanlığında, Emine Bayhan’ın başkan yardımcılığında, İsmail Kamalı, Coşkun Temel, Rıfat Işık, İbrahim Doğan ve Aylan Kola’dan oluşan yönetimiyle Bilecik halkına atletizm, jimnastik, masa tenisi, tenis, briç, basketbol, voleybol, güreş, halk oyunları ve daha birçok sportif faaliyette Bilecik halkının hizmetinde.

Kulüp Başkanı Akıncı, sporun bir oyun olduğunu ama kurallar çerçevesinde oynanan bir oyun olduğunu söyledi. Bilecik halkını ve özellikle gençleri spor yapmaya davet etti. Voleybol takımlarına il dışında gerçekleşecek olan grup müsabakalarında başarılar diledi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam