Genel Sekreterlik Personeli İftarda Buluştu

Genel Sekreterlik Personeli İftarda Buluştu

İftar davetine Vali Halil İbrahim Akpınar, Genel Sekreter Dr. Mustafa Yılmaz, Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Nihal Akpınar, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Op. Dr. Alpaslan Fedayi Çalta, evde sağlık hizmeti alan hastalar ile aileleri, Bilecik ili Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı diğer sağlık tesis hastane yöneticileri, genel sekreterlik çalışanları ve aileleri katıldı.

Yemeğe katılan evde sağlık hastalarından ikisinin akraba oldukları ve çok uzun zaman görüşemedikleri iftar yemeğinde yan yana oturmaları ile ortaya çıktı. Yaşanan bu ilginç tesadüf gecenin sürprizi oldu. Eve bağımlı oldukları için dışarı çıkamayan hastalar böyle bir organizasyonun gerçekleştiği için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Genel Sekreter Dr. Yılmaz gecede yaptığı konuşmada, “2013 yılı Ramazan ayının da sonuna geldik, planladığımız şekilde bütün tesislerimizde iftar programı düzenledik ve genel sekreterliğimizde bugün iftar programını düzenliyoruz. Çok şükür sorunsuz ve güzel bir şekilde programlarımızı yaptık. Rabbim seneye de hep birlikte bir arada olmamızı nasip etsin.” dedi. (Bilecik İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam