• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÖLPAZARI BEDİ KÖYÜ İLE PAZARYERİ KARAKÖY SINIRLARI GENİŞLEYECEK

GÖLPAZARI BEDİ KÖYÜ İLE PAZARYERİ KARAKÖY SINIRLARI GENİŞLEYECEK

25.000 TL Ödenek Telli Terbiye Sisteminde Kullanılacak

Birleşimin ilk gündem maddesinde Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü’nün “İl Genel Meclisi’nin 2015/67 ve 2015/72 sayılı kararları ile Söğüt ilçesi bağcılığı geliştirme (telli terbiye sistemi bağ projesi) kapsamında 10.000 adet bağ alımı için tahsis edilen 25.000 TL ödeneğin telli terbiye sistemleri yapımında kullanılması talebi” görüşüldü. Konu hakkında İl Genel Sekreteri Halis Nalbant meclis üyelerine bilgi verdi. Konu meclis üyelerince görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gölpazarı Bedi Köyü, Köy Yerleşik Tespit Haritası Değiştirilecek

Birleşimin bir diğer gündem maddesinde İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’nün “Gölpazarı ilçesi, Bedi Köyü’nün eski ve yeni yerleşim alanına ait köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının değiştirilmesi talebi” görüşüldü. İmar Kentsel ve İyileştirme Müdürü Erol Bandırmalıoğlu konu hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Gündem maddesi oy birliğiyle İmar Komisyonuna havale edildi.

Pazaryeri Karaköy Köyü’nün, Köy Yerleşik Tespit Haritasını İmar Komisyonu İnceleyecek

Toplantının son gündem maddesinde İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’nün “Pazaryeri ilçesi, Karaköy Köyü’nün ilgili dilekçe doğrultusunda köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının revize edilmesi talebi” görüşüldü. İmar Kentsel ve İyileştirme Müdürü Erol Bandırmalıoğlu konu hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Gündem maddesi oy birliğiyle İmar Komisyonuna havale edildi. Toplantı bir dahaki birleşimde görüşülmek üzere sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam