Gölpazarı Günerorbay Lisesi ve Gazimihal Okulu’nda Mezuniyet Töreni

Gölpazarı Günerorbay Lisesi ve Gazimihal Okulu’nda Mezuniyet Töreni

 

Gölpazarı Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'ndan mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi. 
Okul Müdürü Mehmet Şahin, Belediye Düğün Salonu'nda Cumhuriyet savcısı İlyas Erdoğan, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Kemal Akbulut ve Mustafa Vahit Arslan, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenci ile velilerin katıldığı törende, dört yıl önce ülkenin değişik illerinden kendilerine emanet edilen öğrencileri mezun etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi. 
17. dönem mezunlarını birlikte uğurlama ve mezuniyet sevinçlerini birlikte yaşadıklarını ifade eden Şahin, ''Kurulduğu günden bu güne, devletin ve çevrenin desteklileri ile eksiklerimizi hızlı bir şekilde tamamlayarak, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı yaratmayı başardık. Dört yıl boyunca öğrencilerimizle çok şey paylaştık. Gün geldi birlikte sıra taşıdık, dolap taşıdık. Birlikte üzüldük, birlikte sevindik'' dedi. 
Okul birincisi Fatma Aydın'ın yaş kütüğüne künyesini çakması, öğrenciler tarafından hazırlanan skeçlerin gösterisi, Acil Tıp Teknisyeni andı, mezun olan öğrencilere belgelerinin verilmesi ve keplerin fırlatılmasıyla sona erdi.
 
 
Gazimihal İlköğretim Okulu'nda mezuniyet gecesi
Gölpazarı Gazimihal İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri mezuniyet gecesi düzenledi. Okul bahçesindeki geceye Kaymakam Ömer Şahin, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Yazıcı ve şube müdürleri, okul müdürleri ve velilerin katıldı. 
Okul Müdürü Necmi Bağ, sekiz yıl önce emanet aldıkları çocuklara idare, öğretmen ve personelin sabırla, sevgi ile çalışarak iyi birer yurttaş olarak yetişmeleri için her türlü hizmeti sunduklarını kaydetti. 
63 öğrencinin mezun olduğu gece, mezuniyet pastası kesimi, dilek balonunun yakılarak havaya bırakılması, keplerin fırlatılması ve havai fişek gösterisiyle sona erdi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam