GÖLPAZARI OSB’YE KİLİTLENDİ

GÖLPAZARI OSB’YE KİLİTLENDİ

Kaymakam Duman:” El birliği, gönül birliği ile ilçemize OSB’yi kazandırabiliriz”

Gölpazarı İlçesine kurulması düşünülen Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için İlçenin ileri gelenleri adeta kilitlendiler. Gölpazarı Kaymakamı Kadir Duman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Bilim, Sanayi Ve Teknoloji İl Müdürü Bayram Kaya, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Gölpazarılı işadamları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Gölpazarı’nda ki kamu ve özel kurum temsilcileri katıldı. Kaymakam Duman yaptığı konuşmasında “Bu toplantıya katılan, katılmayan Gölpazarı’nda ikamet eden ya da ülkemizin çeşitli şehirlerinde yaşayan tüm hemşehrilerimizi Gölpazarı’nda OSB kurmak için maddi ve manevi desteklerini bekleriz. El birliği, gönül birliği ile ilçemize OSB’yi kazandırabiliriz” dedi.

Kazıcı:” her türlü maddi ve manevi desteği vereceğiz “

Diğer yandan toplantıda söz olarak konuşan Belediye Başkanı Vedat Kazıcı:” Bu çalışmalar ile ilgili her türlü maddi ve manevi desteği vereceğiz organize sanayi bölgesi için kurucu ortak olmaya hazırız çalışmaların takipçisi olacağız ve bu sefer halkımızın büyük beklentisi olan bu işi mutlu sonla bitireceğiz dedi Belediye Başkanlığı olarak ilçemize hayırlı olmasını diliyor Tüm hemşehrilerimizi bu anlamda katkı sunmaya davet ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Toplantıda OSB girişimiyle ilgili olası riskler ve avantajlar değerlendirildiği belirtildi.

Elbirliğiyle, tek vücut olarak, Gölpazarı’nın gelişmesi ve kalkınması temel alınarak, her kurumun ve kişinin Gölpazarı’na OSB kurulması için elinden gelen desteği vereceği sözü verildi, gerekli çalışmaların yapılması kararlaştırıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam