GÖLPAZARI’NA YATIRIM YAĞMURU

GÖLPAZARI’NA YATIRIM YAĞMURU

MÜJDEYİ BAKAN KASAPOĞLU VERDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Bilecik’e yapılacak gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili protokol imza töreninde yaptığı açıklamaların ardından Gölpazarı ilçesinde büyük mutluluk yaşanıyor.

Kasapoğlu’nun Gençlik Merkezinden spor alanlarına, spor sahalarından yüzme havuzuna kadar bir çok yatırım açıkladığı ilçe bu yatırımlar sayesinde büyük bir kalkınma programına hazırlanıyor.

Bakan Kasapoğlu, Bilecik’e yapılacak gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili protokol imza töreninde konuştu. İmza törenine, Bilecik Valisi, milletvekili, ilçe belediye başkanları ve Bilecikli gençler katıldı. Kasapoğlu’nun Gölpazarına yapılacakları sıralaması esnasında ilçede büyük sevinç yaşandı.

Müjde yağmurunu büyük bir memnuniyetle karşılayan Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, sosyal medyasından yaptığı açıklamada, ”Uzun yıllar beklediğimiz spor tesislerimize artık kavuşuyoruz. Bu gün Gençlik ve Spor Bakanlığımızda Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na misafir olduk. Sözleşmeleri imzaladık. Artık yatırım zamanı. Artık Gölpazarında yüzlerin gülme zamanı. Bu güzel hizmetler içinCumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyfendi’ye, Gençlik ve spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Beyefendi’ye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez Beyefendiye, Ak Parti Bilecik Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı Beyefendi’ye Teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

İLÇEYE YAPILACAK YATIRMLAR İSE ŞÖYLE SIRALANDI 

Kapalı spor salonu, Gençlik Merkezi, Kapalı Yarı Olimpik yüzme havuzu, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Millet Bahçesi, Basketbol sahası, Voleybol sahası, Tenis kortu ve Halı saha.

Resim

ResimResimResim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. HAYIRLI OLSUN GÖLPAZARI İÇİN.
  KÜÇÜK İLÇE NÜFUSLARI GİT GİDE AZALMAKTADIR. BUNUN SEBEBİ İLÇEDE İŞ BULAMAMASI VE ŞEHRE GÖÇLER BAŞLADI. GENÇ OKULU BİTİRİYOR.NE İŞ YAPACAĞINI DÜŞÜNÜYOR.ŞEHİRDE ASGARİ ÜCRETLE İŞE BAŞLIYOR. ORGANİZE SANAYİ KURULMASI VE İSTİHDAM SAĞLANMASI ZORUNLU İHTİYAÇTIR. YOKSA TENİS KORTU YAPMIŞSIN. YÜZME HAVUZU YAPMIŞSIN.KİM GİDECEK BURALARA GENÇLER.GENÇ VAR MI YOK. ATIL BİR YATIRIMA DÖNÜŞÜYOR.
  1-İLÇEMİZDE MEYVECİLİK SEKTÖRÜ YAVAŞ YAVAŞ AZALMAYA BAŞLADI. BUNUN SEBEBİ BEYVE SUYU FABRİKASI YOK. ÖZEL SEKTÖRE DEVLET TEŞVİKLERİYLE MEYVE SUYU FABRİKASI AÇTIRALIM.
  2-İLÇEMİZDE CEVİZ İLERLEMEKTEDİR.BUNUN İÇİN İŞLEME- PAKETLEME FABRİKASI AÇILMALIDIR.
  3-HAYVANCILIK ALANINDA KÜÇÜK ÇİFTÇİLERİ BİRLEŞTİRİP YENİ NESİL HAYCANCILIĞA GEÇİLMELİ.
  4-YÜKSEK OKUL VAR BUNUNLA İLGİLİ KIZ VE ERKEK YURDU YAPILMALIDIR.
  5-GÖLETLERİN YAPILMASIYLA.SEBZECİLİK ALANINDA HALLER KURULMALI VE YETİŞTİRİCİLERE TEŞVİK VERİLMELİ VE İLÇE EKONOMİSİ CANLANDIRILMALI.
  6-AYÇİÇEK ALANINDA İLÇEMİZİN ÜRETİMİ ARTRILMALI VE YAĞ VE YEM OLARAK FABRİKALAR ÇOĞALTILMALI. İŞLEME PAKETLEME VE DAĞITIM KANALLARI OLUŞTURULMALI.
  BENİM NACİZANE DÜŞÜNCELERİM.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

 • YORUM
reklam