Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Dernek lokalinde, saygı duruşu ve divan kurulunun oluşturulmasıyla başlayan toplantı, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporları'nın okunmasıyla devam etti.

Toplantıda, yeni Yönetim ve Denetim Kurulları'nın seçimi gerçekleştirildi. Tek listeyle yapılan seçimlerde, Mehmet Ergün tekrar dernek başkanlığına seçildi.

Yönetim ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin tanıtılmasının ardından konuşma yapan Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, dernekte hizmet eden ve bundan önceki dönemlerde de görev alan herkese teşekkür ederek, bundan sonra da görev yapacak yöneticilere başarılar diledi.

Bundan sonraki çalışmalarda da Gölpazarı Belediyesi olarak, üzerine düşen ne varsa yapmaya gayret edeceklerini bildiren Yazıcı, "Bu bir başlangıç olursa, derneğimize yeni bir mekan temin edebiliriz. Geç kalınmış değil, ne zaman başlarsak bir an önce yol almış oluruz. Bu işler hep gönül işidir ve fedakarlıkla yürümeye devam edecektir. İnanıyorum ki, hemşehrilerimiz bu konuda gayret ederler ve isterlerse başarabiliriz. Ben, yeni yönetimin de bu konuda başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun diyorum" ifadelerini kullandı.

Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Ergün ise yaptığı teşekkür konuşmasında, yaklaşık 2 yıldır mevcut yönetim kuruluyla birlikte dernek için gayretle çalıştıklarını ifade etti.

Ergün, şöyle konuştu:

"Bu 2 yıl içinde eğer bir hata, kusur işlediysek, ben hepinizden özür diliyorum. 2 yıl önce çıktığımız bu yolda istediğimiz yönde ilerleyemedik. Ama inşallah, bu önümüzdeki 2 yıllık süreçte bu açığımızı kapatırız. Artık Bilecik'te bu kadar Gölpazarlı esnaf ve üye varken, derneğimizin böyle bir mekanda kirada olmaması lazım. Hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Bizler her zaman gelemesek de burada müdavim bir ekibimiz var. Öncelikle onlara çok teşekkür ediyorum ve benimle birlikte 2 yıl boyunca çalışan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Genel kurulumuzun hepimizin hayırlar getirmesini temenni ediyorum."

Konuşmaların ardından, Ergün, dernek lokaline her zaman destek olan Gölpazarı Belediye Başkanı Kazıcı ve Gölpazarı il Genel Meclisi Üyesi Turgay Yılmaz'a ve derneğin müdavimlerine üzerinde kendi isimlerinin yazılı olduğu tabak hediye etti.

 

Başkan Yağcı Gölpazarlıları yalnız bırakmadı

 

Gerçekleşen toplantıya ayrıca Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Gölpazarlı İş Adamı Salih Öztürk de konuk olarak katıldı. Yağcı ve Gölpazarlı İş Adamı Öztürk derneğe her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Dernek Başkanı Ergün Başkan Yağcı ve İş Adamı Öztürk’e çeşitli hediyeler vererek katılımlarından dolayı teşekkür etti. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam