HALİL ELDEMİR SAHAYA İNDİ

HALİL ELDEMİR SAHAYA İNDİ

Ak Parti Bilecik Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekilliği Ak Parti Bilecik 2. Sıra adayı Halil Eldemir SKM(Seçim Koordinasyon Merkezi) merkezi programı kapsamı doğrultusunda Bilecik Esnaflarını ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında gazetemizi ziyaret eden Eldemir yaptığı konuşmada;

“ Daha fazla çalışsınlar, daha fazla gayret göstersinler diye görevlendirilmiş bir listeyiz. Ben arkadaşlarıma güveniyorum, teşkilatlarımızı her zamankinden daha dinamik görüyorum. Dün bozüyükteydik bugün merkezdeyiz, hep beraber koşturuyoruz. SKM(Seçim Koordinasyon merkezi) içerisinde 2 vekil adayı toplanıyoruz günlük stratejimizi belirleyip bu doğrultuda çalışıyoruz. Sonuçta gayret bizden Tevfik Allahtan, ben bizim bu gayretimizi hemşerilerimizin göreceğine inanıyorum. Ak parti yine yapar dedirtmemiz lazım. Yapsa yapsa ak parti yapar dedirtmemiz lazım. Biz bunu bu zamana kadar ispat etmiş bir partiyiz inşallah bu süreci de başarı ile atlatacağız.

“TÜRKİYE’YE BUNUN İÇİN İNANIYORUM”

Biz inancımız gereği ramazan ayının bereket ayı olduğuna inanırız. Gazeteci arkadaşlar bana gezerken seçimler ile ilgili, ne ön görüyorsunuz diye sordular. Bende bundan önceki 16 yılda ne olduysa o olacak dedim. Bilecik’te ilk seçimde yüzde 24 ile başladık, ikinci seçim de yüzde 37’e çıktık. Birbirine mukayese ettiğimiz zaman yüzde 24 ile yüzde 37 arasında yüzde 40 fark var. 2007 senesine geldiğimizde yüzde 37 ye biz çıktık Türkiye 47 ye çıktı, 10 puan fark ancak bu fark oranlamada yüzde 23 puan yapar bu yüzden daha da yaklaştık. 2011 senesine geldiğimizde yüzde 50 Türkiye genelinde aldık yüzde 41 Bilecik’te aldık aradaki puan farkı 9 puan olduğu için fark yüzde 20 ye indi. 2015’in kasımında Türkiye genelinde yüzde 49.5 aldık yüzde 46.5 Bilecik’te aldık ve fark yüzde 3’e indi. Türkiye ortalamasını yakaladık. İnanıyorum ki yine Türkiye ortalamasını yakalayacağız ve geçeceğiz. Türkiye’ye bunun için inanıyorum”. İfadelerini kullandı.

Daha sonrasında kapının önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret tamamlanmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam