Halk Bankası Bilecik Şubesi’ne “Mavi Yıldız”

Halk Bankası Bilecik Şubesi’ne “Mavi Yıldız”

Gerçekleşen törende konuşan Banka Müdürü Fatih Özyer, Mavi Operasyonel Kalite Ödülü, “Mavi Yıldız”ın devamlılığını sürdürmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Törene katılan Vali Halil İbrahim Akpınar, “Güzel çalışmaları için bankamızı tebrik ediyoruz. Türkiye’nin her yönüyle gelişen illerinden bir tanesi Bilecik. Her ne kadar Ankara’daki rakamlarda gözükmüyorsa da büyük bir sanayi gücü var. 200 civarında fabrikası var. 1 milyar 200 milyon dolar civarında ihracatı var. 60 bin kadar çalışan sigortalısı var. Bilecik her yönüyle ufacık bir ilin büyük bir hikayesi. İnşallah ileride daha da güzel günler gelecek. Bilecik’te gerek Halk Bankamız gerekse diğer bankalarında yardımı, desteğiyle hem sanayi hem de küçük esnafımız tüccarımız, müteahhitlerimiz daha da gelişecekler. Daha güzel günler Bilecik’i bekliyor ülkemizle beraber. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bankaya da hem şubesinde hem de bütün şubelerinde merkezlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Halk Bankası Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Hacer Denizci Yüce de, Bilecik Halk Bankası Şubesi’nin 860 Halk Bankası Şubesinin içerisinde 116’ncısı olduğunu söyledi ve şöyle devam etti:

“Uçtan uca kaliteyi başardılar. Kapıdan girişten itibaren müşterimizi karşıladığımız andan tüm bankacılık süreçlerimizi layıkıyla yerine getirdiğimizin ve yüksek müşteri memnuniyeti sağladığımızın bir işareti. Oldukça yoğun testlerden ve denetimlerden çıktıktan sonra ödülü kazanıyorlar. Ödülü tutacağımıza gayret edeceklerine ant içer gibi konuştu müdürümüz. Bu şu anlama geliyor. Biz denetimlerimizi sürdüreceğiz. Birazdan buraya takacağımız plaketi de burada tutmaya devam etmeleri gerekiyor. Bu şu anlama geliyor. Kalitelerini sürdürmeleri gerekiyor. Çünkü gerektiğinde bu geri de alınabiliyor. Ama çok tebrik ediyoruz. Çok inanmış bir ekip var karşımızda. Müşteri memnuniyetimizi üst seviyeye çıkarmış.”

Konuşmaların ardından Vali Akpınar tarafından Şube Müdürü Özyar’a plaket takdim edildi ve sonrasında duvara takıldı. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından da, Operasyon Yetkilisi Ufuk Küçük’e bröve takıldı.

Tören sırasında ayrıca şube personeline genel merkez tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. Etkinlikte son olarak pasta kesildi ve tören sona erdi. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam