• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HATEM’DE ŞENLİK VAR!

HATEM’DE ŞENLİK VAR!

Özel Bilecik Hatem Okulları, Gölpark mesire alanında çocuklara ve büyüklere yönelik çeşitli etkinlikler düzenledi.

Etkinlikler okul öğretmenlerinden oluşan grubun konseri ile başladı. Daha sonra çocukların, velilerin ve çevredeki vatandaşların katıldığı halat çekme, yumurta taşıma, penaltı atma ve çuval yarışları ile devam etti. Palyaço ve Pamuk Prensesin balon dağıtması ve yüz boyaması yapması çocukları mutlu etti. Hem dans hem sporun iç içe olduğu zumba etkinliğine ise büyük küçük herkes katıldı. Eğlenceli anlar geçiren katılımcılar, alandan ayrılırken okul yönetimine teşekkür etti.

Okul öğretmenlerinden Şirinay Şirin Şenses ile yapılan görüşmede; “Bilgisayar bağımlılığından uzak, mümkün olduğunca hareketli ayrıca geleneksel çocuk oyunlarımızı da unutmayan sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla bu etkinlikleri düzenliyoruz. Yıl boyunca da buna benzer etkinliklerimiz devam edecektir. Çocuklarımızın mutluluğu her şeyden önemlidir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bilecik’in yıllardır ihtiyaç duyduğu etkinliklere nihayet bir okulumuz cevap verdi. Bu tür etkinliklerin artarak devam etmesini diliyorum. Okul yönetimini ve şenlikte katkısı bulunan tüm öğretmenleri tebrik ediyorum. Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam