• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HAYVAN SEVERLERİN, SOKAK HAYVANLARININ İHTİYACI

HAYVAN SEVERLERİN, SOKAK HAYVANLARININ İHTİYACI

Açıklamada “Şimdi proje zamanı, yuva yapma zamanı, mama alma zamanı,  eğer  şartlarımız uygunsa evlerimize birkaç haftalık misafir alma zamanı!  Biz bir yankı oluşturmak için hepinize ihtiyaç duyuyoruz, aynı sokaktaki canlar  gibi.” denilerek şu sözlere yer verildi:

 

“Biz bir yankı oluşturmak için hepinize ihtiyaç duyuyoruz, aynı sokaktaki canlar gibi”

“Havalar çok soğuk malumunuz… Sokakta yaşayan canlar var ve biz  onlardan da sorumluyuz aslında. Birkaç gün önce dostum Mehmet Selim'in #onlardaüşüyor başlıklı yaptığı bir haber ile daha da içimiz sızladı ve bireysellikten çok #BilecikTOG olarak neden hareket etmeyelim dedik. Aslında birçok fikri olan ve bireyselde ellerinden gelen yardımı yapan arkadaşlarımızı da fark ettik bugün. Hepimiz konuştuk ve bir  proje yazdık! "Onlar da üşüyor" başlıklı… 
Şimdi bazı planlarımız var, siz duyarlı gönüllülerimize ulaşmak istiyoruz. Herkes yemek artıklarını kapısının önünü koyabilir ve bu soğukta yemek arayan dostlarımıza yardım edebilir. #SokakHayvanları üşüyor, acıkıyor ve ölüyor..
Şimdi proje zamanı, yuva yapma zamanı, mama alma zamanı,  eğer  şartlarımız uygunsa evlerimize birkaç haftalık misafir alma zamanı!  Biz bir yankı oluşturmak için hepinize ihtiyaç duyuyoruz, aynı sokaktaki canlar  gibi.

#onlardaüşüyor  #BilecikTOG ve #TOGVakfı  hashtagleri ile sizde yaptıklarınızı paylaşın daha da duyuralım sesimizi, aslında dostlarımızın sesini..”

 

Hayvan Severler Derneği Başkan ve Yönetimi;  Sühendan Esma SENGER, Tennur TUTGUN, Nusret TOSUN, Engin TOKU,Damla DEMİRKOL, Tuğçe TOSUN,Tuna İNAN

Bilecik Toplum Gönüllüleri; Ezgi BAĞCI, Mehmet Selim SAÇTI, Nur UZUN

 

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam