Hemşehrimiz Bakan Dönmez Bilecikli Başkanlarla Görüştü

Hemşehrimiz Bakan Dönmez Bilecikli Başkanlarla Görüştü

Hemşehrimiz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, Bilecik’in ilçe, belde ve AK Parti il, ilçe başkanları ile toplantı yaptı.

Dünyanın ve ülkemizin başına bela olan koronavirüs nedeniyle telekonferan yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıda başta kororavirüs ile alakalı Bilecik’te alınan tedbirler görüşülürken, Bilecikli başkanlar tarafından Bakan Dönmez’e il ve ilçelerde devam etmekte olan çalışmalar hakında bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıda Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna hazır bulundu.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Bilecik’te AK Parti olarak yaptıkları çalışmaları Hemşehrimiz Bakan Dönmez’e rapor ettiklerini söylerek; “Hemşehrimiz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez ‘ in Başkanlığında, Milletvekilimiz Selim Yağcı, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız ile birlikte telekonferans sistemiyle toplantı gerçekleştirdik. Sn. Bakanımıza ilimiz hakkında raporlar sunarak, noksanlıklar noktasında taleplerimizi ilettik. Başkanlarımız ilçelerimizdeki çalışmaları hakkında sunumlar yaptılar. Kıymetli Bakanımıza şimdiye kadar ilimize kazandırdığı birçok proje için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam