• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HEMŞEHRİMİZ, BAKANIMIZ FATİH DÖNMEZ BİLECİKLİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

HEMŞEHRİMİZ, BAKANIMIZ FATİH DÖNMEZ BİLECİKLİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve Avukat Emin Yağcı bir takım temaslar için Ankara’da bulundu.  Bilecikli heyet başta; Hemşehrimiz, Bilecik’in Medarı İftiharı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti. Bilecik’in ve ülkemizin enerji alanında yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunulduğu kaydedildi. Ayrıca Bilecikli heyet ilimizin güncel sorunlarını görüşmek üzere ziyaretlerine devam etti.

Ziyaretlerde Bilecikli heyet; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Adalet Bakan Yardımcısı Selahattin Menteş ve Alt Yapı ve Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile bir araya geldi.

Göreve geldiği ilk günden bu yana Bilecik ilçelerine ve beldelerine ilişkin çalışmaları yakından takip eden Vekili Yağcı, ziyaret ettiği Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a Yenişehir Bilecik Yolu hakkında bilgi verdi.

İlimizdeki Yenişehir Bursa Yolu başta olmak üzere birçok çalışma hakkında fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette Milletvekili Selim Yağcı ve Vali Tahir Büyükakın, Eylül ayında gerçekleştirilecek olan Söğüt Şenliklerine davette bulundu.

Ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Selim Yağcı; ‘’Sayın Valimiz ile birlikte Ankara’daki çalışmalarımız kapsamında değerli hükümet ve devlet yetkililerimiz ile bir araya geldik. Sayın Valimiz ile birlikte Ulaştırma ve Alt yapı Bakanımız değerli Dostumuz Sayın Mehmet Cahit Turhan’a, Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk’a ve Adalet Bakan Yardımcısı Selahattin Menteş’i; Söğüt Şenliklerimize davet ettik. Ayrıca ilimizde devam eden  Yenişehir-Bilecik Yolu olmak üzere ulaştırma ile ilgili konularımızı dile getirdik. Sayın Bakanlarımıza ilgi ve alakaları sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Özellikle Yenişehir-Bilecik yolumuzun Bayramdan sonra tüm hızıyla çalışmaların devam edeceğine ilişkin kararı bizleri çok memnun etti. Her zaman dediğimiz gibi hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak gayretimiz devam ediyor.’’ İfadelerini kullandı.

Milletvekili Selim Yağcı Ankara temasları kapsamında ayrıca Belediye Başkanı Nihat Can ile birlikte İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Çevre ve Şehircilik  Bakanlığı Milli  Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun ile bir araya geldi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam