HEMŞEHRİMİZ LALE HOCA ADAY OLMAK İÇİN İSTİFA ETTİ

HEMŞEHRİMİZ LALE HOCA ADAY OLMAK İÇİN İSTİFA ETTİ

Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat-Ekonomi-Finans bölümü başkanı Prof.Dr.Lale Erdem Karabıyık CHP’den milletvekili adayı olmak için istifa ettiği öğrenildi.

Geçtiğimiz 2011 genel seçimlerinde Bursa’dan Cumhuriyet Halk Partisinden 6.sıra milletvekili adayı olan Erdem Karabıyık seçilememiş, CHP Bursa’dan TBMM’ye 5 milletvekili göndermişti.

Başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere genel merkez üst düzey yöneticileriyle diyaloglarının iyi olduğunu bildiğimiz Prof.Dr. Lale Erdem Karabıyık’ın Bursa ve ilçelerinde de bir çok sosyal faaliyetlere katılıp iyi bir izlenim bıraktığı da biliniyor.

7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde hemşehrimiz Prof.Dr .Lale Erdem Karabıyık’ın Bursa CHP’den seçilebilecek bir sıralamada olacağı da tahmin ediliyor.

ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. İLK 3 – LALE HOCAMIZA HAYIRLI OLSUN.DİLERİM İLK 3 TE YER ALIR BU SEFER.HEMŞERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN HOCAM.

  2. seçilir – bilecikli hocamıza hayırlı olsun.kendisi inşallah seçilir.ankarada bir kapımız daha olur.allah utandırmasın.

  3. hayırlı olsun – Bursadan selamlar lale hanıma bu sefer inanıyorum ki seçilip hatta bakan dahi olacak.ailecek tüm oyumuz lale hanıma.saygılar başarılar.

  4. ON BİRLİ – BURSADA YAŞAYAN BİR BİLECİK’Lİ OLARAK LALE HOCAMIZIN ADAYLIĞINI KUTLUYORUM.HER NE KADAR CHP Lİ OLMASAM DA DESTEKLERİMİZ VE OYLARIMIZ HEMŞERİMİZ LALE HOCAYA OLACAKTIR.HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam