• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İKİ MÜDÜRLÜĞÜN BÜTÇESİ ONAYLANDI

İKİ MÜDÜRLÜĞÜN BÜTÇESİ ONAYLANDI

İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıları devam ediyor.

8. Birleşimde iki gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Oy birliğiyle kabul edilen maddelerde İl Özel İdare Hukuk Müşavirliği ve Emlak-İstimlak Müdürlüğünün 2016 yılı bütçeleri karara bağlandı.

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ BÜTÇESİ 123.BİN TL OLARAK ONAYLANDI

 Görüşülen ilk madde Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor ile İl Özel idaresi 2016 yılı taslak bütçesinde teklif edilen Hukuk Müşavirliği bütçesi oldu. Komisyon başkanı Ertuğrul Torun madde hakkında Meclis üyelerine bilgi verdi. Buna göre Hukuk Müşavirliğinin 2016 yılı bütçesi 123.Bin TL olarak karara bağlandı. Üç bin TL. kırtasiye giderleri, 120 Bin TL.’sinin ise Mahkeme Harç Giderleri olarak saptanan bütçe oy birliğiyle kabul edildi.

EMLAK VE İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ2016 YILI BÜTÇESİ 73. BİN TL OLARAK KABUL EDİLDİ

Birleşimin ikinci ve son maddesinde ise Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün 2016 yılı bütçesinin karara bağlanması görüşüldü. Plan ve Bütçe Komisyonu başkanı Ertuğrul Torun madde hakkında bilgi vererek, adı geçen müdürlüğün bütçesinin 73. Bin TL olarak belirlendiğini ifade etti. Oylamaya sunulan madde oy birliğiyle kabul edildi. Toplantı gündem dışı konuşmalarla son buldu. 

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam