“İKİ YIL İÇERİSİNDE TEK BİR İŞSİZ KALMAYACAK”

“İKİ YIL İÇERİSİNDE TEK BİR İŞSİZ KALMAYACAK”

Yıllardır geri kalmışlığın, işsizliğin, yatırımsızlığın adı olan Gölpazarı nihayet refaha ermek üzere. Gölpazarı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hayri Suer hazırladığı projelerle seçime çok iddialı giriyor. İki yıl içerisinde Gölpazarı’nda işsiz hiçbir gencin kalmayacağının altını çizen Suer, Gölpazarı’nın nüfus kaybının önüne geçerek, ilçeye can katacağını vurguladı.

Bilecik’in en kalabalık ilçelerinden biri olduğu halde zamanla kötü yönetim yüzün genç nüfusunun neredeyse kaybetmek üzere olan

Gölpazarı aradığı taze kanı bulmuş gibi görünüyor. Diğer yandan başka partiler tarafından havada kalan vaatlerin verildiğini belirten AK Parti Adayı Hayri Suer, vatandaşlara belediyede iş imkanı sağlanacağı yalanına dikkat çekerek; “Gelip burada nutuk çekiyorlar. Belediyeye işe alacağız ama almıyorlar, Niye almıyorlar? Bizler geldiğimiz zaman hiçbir kimseyi ayrı tutmayacağız. Maalesef gençlerimiz belediyede iş imkanı bulamamış. Ama bizlerin döneminde bulacaklar. Nasıl bulacaklar? Bizim projelerimizin hepsi yeni iş ve istihdam sağalacak. İki yıl içerisinde Gölpazarı’nda bir tane işsiz genç kalmayacak sözüm, söz. Birileri geliyor hepinizi işe alacağım diyor. Belediyenin fabrikası mı var? Hangi birinizi işe alacak? Bizim haberimiz yok var mı öyle bir imkan? Sakın kanmayın, böyle bir bütçesi yok. Kanarsak kendimize yazık ederiz. Ama ben yapacağım. İstihdama yönelik projelerim var. İktidarın gücü var. Bizim için zor diye bir şey yok. Tarıma dayalı organize sanayi bölgesi içinde bakanımız çok büyük destek verdi. Vakit kaybetmeden bu yatırımlara başlayarak sorunu çözeceğiz. İstihdama başlayacağız. Sanayicileri Gölpazarı’na davet edeceğiz. Bu zamana kadar yatırımcıları Gölpazarı’na getirmemek için her şeyi yapmışlar. Nüfus azalmış, yatırımcı gelmeye korkuyor. Gecen yıldan bu zaman kadar 950 kişi eksilmişiz. Doğum oranı ölüm oranından düşük. Yaş ortalamamız 65. Tehlike çanları Gölpazarı için çalışıyor. Bu seçim Gölpazarı’nın kaderini değiştirmek için son seçim olabilir. Gençler yok, durmuyor burada. 31 martta Gölpazarı’nı Ak partiyle buluşturup bunların hepsini çözüme kavuşturacağız.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam