İl Başkanı Karabıyık Başkan Bakıcı’ya çirkin saldırıyı kınadı

İl Başkanı Karabıyık Başkan Bakıcı’ya çirkin saldırıyı kınadı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya yönelik broşürlü çirkin saldıra ilişkin AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık’ta bir açıklama yaptı.

Başkan Karabıyık, “Bizler 1 Nisan sabahı bugün rakip olduğumuz kişiler ile yüz yüze geleceğimizi, diğer adaylara destek veren seçmenlerinde bizim hemşerilerimiz olduğunu unutmadan seçim kampanyamızı yürütmeye çalıştık ve kalan günlerde de çalışacağız.”dediği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Bilecikliler, Kıymetli Hemşerilerim;

Yerel seçim süreci başladığı günden bugüne kadar il genelinde AK Parti Bilecik ailesi olarak seçimlerin tansiyonunu yükseltecek, atmosferi gerecek açıklamalardan ve beyanlardan kaçındık. Bizler 1 Nisan sabahı bugün rakip olduğumuz kişiler ile yüz yüze geleceğimizi, diğer adaylara destek veren seçmenlerinde bizim hemşerilerimiz olduğunu unutmadan seçim kampanyamızı yürütmeye çalıştık ve kalan günlerde de çalışacağız. Seçim gününe kadar ağzımıza gelen her lafı söyleyip, seçimden sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranmayı samimiyetsizlik bildik.

Dün gece Bozüyük İlçemizde başarılı Belediye Başkanımız Fatih BAKICI’ yı hedef alan ve siyaseti belden aşağıya çekmeye çalışan korsan kağıt parçaları ilimiz siyasetine hiç yakışmamıştır. Son derece üslubu çirkinleştiren ve maksadını aşan kağıt parçalarını hazırlayanları ve dağıtanları kınıyor, sürecin takipçisi olacağımızı bildirmek istiyorum.

Son olarak söylemek istiyorum ki;
Kazanmanın da bir adabı vardır kaybetmenin de!
Unutmayınız ki hepimizin bir eşi, çocuğu ve ailesi var. Medeni cesaretleriyle binlerce kişinin karşısına aday olarak çıkabilen, büyük fedakarlıklarla ailelerine ayıracakları vakti şehrine, hemşerilerine ayıran tüm adayları tebrik etmemiz gerekirken bu tarz çirkin saldırılar yakışık olmamıştır.

Ne olursa olsun şu bilinmelidir ki;

Biz sonuna kadar Fatih Bakıcı’nın yanındayız,
O bizim için Bozüyük’ ün Fatih’ idir.
Ve her zaman öyle kalacaktır…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam