İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Devam Ediyor

İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantıları Devam Ediyor

Toplantıda komisyon raporları okunarak oylamaya sunuldu. Ayrı ayrı oylanan raporların tamamı kabul edildi. Ocak ayının ilk 6 maddesi 6-7-8 Ocak 2014 tarihlerinde görüşüldüğü için toplantıya 7. maddeden görüşülmeye başlandı. Buna göre;

7. madde olarak Plan ve Bütçe komisyonundan gelen teklif üzerine mülkiyeti idareye ait hürriyet mah. 5. Sokak no: 2 adresinde bulunan idare hizmet binasındaki ofisin Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Bilecik Yatırım Destek ofisi olarak kullanılmak üzere geçici ve ücretsiz olarak tahsisi talebi hakkında komisyondan gelen rapor görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

8. madde de yine Plan ve Bütçe Komisyonunun teklifi üzerine Tisva Mikro Kredi Bilecik Şubesi’ne ofis olarak kullanılmak üzere idare kampüsü içinde kalan C blok daire: 1’de bulunan mülkiyeti idareye ait lojmanın tahsisi talebi hakkında gelen rapor görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

9. madde de İmar ve Bayındırlık Komisyonunun Bilecik İli Pazaryeri İlçesi Günyurdu Köyü “Konut yerleşim alanına ilave imar planlarının” onaylatılması talebi hakkında komisyondan gelen rapor görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi. 

Günün son maddesi olan 10. madde de Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım ve Hayvancılık Komisyonunun teklifi üzerine Abdülkerim Kâhya’ya I (A) grubu maden işletme ruhsatı verilip verilmemesi talebi hakkında komisyonlardan gelen rapor görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

Erhan TOKA – Caner ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç