• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RAMAZAN ÇELİK ATANDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RAMAZAN ÇELİK ATANDI

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ramazan Çelik atandı. Bilindiği üzere Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Gusamettin Erdoğan Sudi Arabistan Cidde Konsolosluğuna Eğitim Ateşesi Olarak atanmıştı. Gusumettin Erdoğan’dan boşalan koltuğa Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik atandı.

Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik’le bir araya gelen Bilecik Milletvekili Selim Yağcı haberi sosyal medya aracılığıyla Ankara’dan verdi.


Vekil Yağcı yaptığı paylaşımda; “Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik bey Gazi Meclisimize ziyaretimize geldiler.Şehrimize,Milli Eğitim Camiamıza hayırlı olsun.Allah hepimize birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” İfadelerini kullandı.

Ramazan Çelik Kimdir?

1968´de Kahramanmaraş İli Elbistan ilçesinde doğdu. 1989´da Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Yüksekokulundan, 1996´da Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümününden, 2017 yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İşletme bölümü Tezsiz Yüksek Lisans alanından ve 2018 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

17 Ekim 1989´da vekil öğretmen olarak göreve başladı. 1990 yılı Şubat ayında Bolu ili Gerede ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandı. 1996 – 2002 yılları arasında iki farklı okulda okul müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında İzmir İli Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. 2003 – 2014 tarihleri arasında da Kahramanmaraş İli Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 20 Mayıs 2014 tarihinden itibaren ise Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2019 Ocak ayında Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirildi. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam