• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İL MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN İSTASYON SPOR SALONUNA ZİYARET

İL MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN İSTASYON SPOR SALONUNA ZİYARET

Bilecik Gönüllüleri Derneği tarafından Bilecik İl Müftülüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü destekleriyle hayta geçirilen TOKİ Sosyal Konutlarındaki öğrencilere yönelik Yaz Okulunda istasyon spor salonunda karate eğitimi alan öğrencilerin  antrenmanını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ziyaret etti.

Ziyarette sporcularla tek tek tanışarak sohbet eden   İl Müdürü Yıldız, karate branşının önemine değinerek  çocuk ve gençlerimizin geleceğe donanımlı ve iyi yetiştirilmesi için kurum olarak ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve bu tür sosyal projelere her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

İl Müdürü Aslan Yıldız, bu çalışmalarda emeği olan Karate Antrenörü Yılmaz DUrmuş’u ve sporcuları çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Daha sonra Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız yine İstasyon Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren cimlastik öğrencilerini ziyaret etti.

Çeşitli tekniklerle antrenmanı renklendiren başarılı sporcular antrenman sonrasında İl Müdürü Yıldız’la sohbet etti. Cimnastik branşının  önemine değinen  İl Müdürü Yıldız, bu çalışmalarda emeği olan Cimnastik Antrenörü Mustafa Torun’u ve sporcuları çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam