Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
İlçelerinde, belediye başkan adayları oylarını kullandı
Sosyal Medyada Paylaş
1 Nisan 2014
admin

İlçelerinde, belediye başkan adayları oylarını kullandı

Bozüyük ilçesinde, Belediye Başkan Vekili ve AK Parti'nin belediye başkan adayı Fatih Bakıcı, eşi Emine Bakıcı ile Sınav Dergisi Dershanesi'ndeki 1082 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı Mete Yüksel, eşi Melike ve kızı Zeynep Yüksel'le Anadolu Öğretmen Lisesi'ndeki 1137 nolu sandıkta ve CHP'nin belediye başkan adayı Metin Torun da eşi Canan Torun'la oylarını, Şehit Zafer İpek İş Okulu'nda kullandı.

Söğüt ilçesinde, AK Parti'nin belediye başkan adayı Osman Yılmaz, eşi Sevim Yılmaz ile Ayşe Küflü İlkokulu'ndaki 1002 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı Halil Aydoğdu, eşi Havva Aydoğdu'yla Ertuğrulgazi Ortaokulu'ndaki 1018 nolu sandıkta ve CHP'nin belediye başkan adayı İsmet Tunca, eşi Nurhan Tunca ile Yaşar Musaoğlu İlkokulu'ndaki 1006 numaralı sandıkta oylarını kullandı.

Osmaneli ilçesinde, AK Parti'nin belediye başkan adayı Münür Şahin ve eşi, Balaban İlkokulu'ndaki 1013 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı Mustafa Kürek, eşi Hatice Kürek'le İmam Hatip Ortaokulu'ndaki 1021 nolu sandıkta ve CHP'nin belediye başkan adayı Hayati Zat ve eşi Aysun Zat'la Balaban İlkokulu 1015 nolu sandıkta oylarını kullandı.

Pazaryeri ilçesinde, Belediye Başkanı ve AK Parti'nin belediye başkan adayı Muzaffer Yalçın, eşi Melek Yalçın ile Atatürk Ortaokulu'ndaki 1004 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı Hikmet Öztürk, Pazaryeri İlkokulu'ndaki 1015 nolu sandıkta ve bağımsız belediye başkan adayı Sami Özçalık da Atatürk Ortaokulu'ndaki 1003 nolu sandıkta oylarını kullandı.

Gölpazarı ilçesinde, Belediye Başkanı ve CHP'nin belediye başkan adayı Vedat Kazıcı, Gazimihal İlkokulu'ndaki 1009 nolu sandıkta, AK Parti'nin belediye başkan adayı Semih Yavuz, İmam Hatip Lisesi'ndeki 1018 nolu sandıkta ve MHP'nin belediye başkan adayı Ahmet Sinan Özkeskin Cengiz Topel İlkokulu'ndaki 1016 nolu sandıkta oy kullandı.

İnhisar ilçesinde, Çok Programlı Lisesi'nde Belediye Başkanı ve AK Parti'nin belediye başkan adayı İsmail Cambaz 1006 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı Ayhan Ödübek ve CHP'nin belediye başkan adayı Osman Erol 1002 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Yenipazar ilçesinde, Belediye Başkanı ve AK Parti'nin belediye başkan adayı Cengiz Arıkan, Çok Programlı Lisesi'ndeki 1002 nolu sandıkta, MHP'nin belediye başkan adayı İlhan Özden, Çok Programlı Lisesi'ndeki 1002 nolu sandıkta ve CHP'nin belediye başkan adayı Mehmet Ünal ise Halk Eğitim Merkezi'ndeki 1005 nolu sandıkta oylarını kullandı.

Öte yandan, Söğüt ilçesinde yaşayan engelli vatandaşlar, akülü tekerlekli sandalyeyle yakınlarının yardımıyla geldikleri okulların, giriş katında bulunan sandıklarda oylarını kullandı.

Osmaneli ilçesinde ise felçli Cemalettin Cenkiz (65) ve Gölpazarı ilçesinde 10 yıldır böbrek hastası olan Nefiye Demir (31), Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri nezaretinde sedyeyle getirildikleri okullarda oylarını kullandı. AA

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım