İLİMİZDEN FUARA KATILAN TEK FİRMA

İLİMİZDEN FUARA KATILAN TEK FİRMA

Bursa’da 14. si düzenlenen Uluslar arası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nda ilimizi BİLYAPI firması temsil edecek.

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-10 Nisan tarihlerinde devam edecek fuar hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan BİLYAPI firma temsilcisi Suat Yılmaz yaptığı açıklamada amaçlarının Bursa piyasasında firmalarını en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, “Bilecik’teki fabrikaların temin edebileceği kaliteli mermerleri sunmayı hedefledik” dedi.

4

2008 yılında kurulan firmaları hakkında bilgi veren ve fuardaki amaçlarını anlatan Yılmaz şunları aktardı:

“BİLYAPI olarak dünyanın en revaçta olan ürünlerini işliyoruz”

“Firmamız 2008 yılında kuruldu. 2 ortaklı bir firmayız. Diğer ortağım İlhan Öztürk. Granitaş kökenliyiz. Ben 15 yıl ortağım 20 yıl çalıştı. Biz de tabi Granitaş’tan aldığımız bilgiler doğrultusunda doğaz taş, mermer, granit ve quarts ürünlerle alakalı bir atölyemiz var. Çarşı içerisinde bir yerimiz var BİLYAPI olarak. Orada mutfak dolabı, mutfak tezgahı, kapı, parke şeklinde dekorasyon ürünleriyle hizmet ediyoruz. Mutfak markasıyla Eskişehir’den bir mobilya firmasının bayiliğini aldık. Onun dışında şu an dünyanın en revaçta olan ürünlerini işliyoruz. Eskişehir, İzmit, Bursa çevre illerde 100 km’lik bir çevrede hizmet etmek istiyoruz.

3

“Kaliteli mermerleri sunmayı hedefledik”

Fuardaki amacımız Bursa piyasasında kendi açımızdan canlandırmak, orada ahşap ürünleri üzerinde bir proje ortağımız var. UKAS (Uludağ Kereste Ahşap Sanayi)  ile birlikte 72 m2’lik bir stantta beraber sunum yapıyoruz. Orada ahşaptan olmak üzere mutfak dolabı masası üzerine biz taşlarını hazırlıyoruz, mutfak tezgahını hazırlıyoruz. Ahşap kapılar, etrafındaki mermerlerin kaplamalarını, döşemelerini yaptık. Özellikle Bilecik’in taşlarını orada sunuyoruz. Bilecik’teki fabrikaların temin edebileceği kaliteli mermerleri sunmayı hedefledik.”

5

2

1

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam