İNŞAATÇILAR BİR ARAYA GELDİ

İNŞAATÇILAR BİR ARAYA GELDİ

 

Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Komitesi kahvaltıda bir araya geldi. İnşaat sektörünün Bilecik’teki temsilcilerinin ve TSO Başkanı Şükrü Keskin’in katıldığı toplantıda üyelerin sorunları konuşuldu ve sektöre değerlendirmelerde bulunuldu.

İnşaat Odası üyelerine seslenen Başkan Keskin yaptığı açıklamada; “Bütün üyelerimize toplantılarda ve yemek organizasyonunda herhangi bir konuya değinip rapor halinde ortaya bir şey çıkmasını istiyoruz. Yani bu Ticaret Odamızın ilk başlangıç yemeği.Önümüzde ki günlerde de çeşitli komiteler ile toplantı yaparak,raporlama yapacağız.Bu raporları da bir üst kurumlara taşımak için çalışmalarımızı yürüteceğiz.”

Konak Cafe ve Restaurant’ta bir araya gelen TSO İnşaat Komitesi üyeleri sohbet havasında geçen toplantıda sektörün sorunlarını TSO Başkanı Şükrü Keskin’e iletirken, İnşaat Komitesi Başkan Yardımcısı Ercan Öztürk sektördeki sorunları rapor haline getireceklerini ve bu raporları üst kurumlara ileteceklerini söylediği konuşmasında şunları aktardı:; “Sanayi ve Ticaret Odası olarak her zaman meslektaşlarımızın yanındayız. Sizin oylarınızla buralara seçildik. Sizleri temsilen kurumlara ziyaretlerimizi yapıyoruz ve sizlerin taleplerini aktarıyoruz. Bu vesileyle sorunlarınızı onlarla görüşüyoruz ve çözüm bulmak için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepleri önemsiyoruz. Bu konuda varsa bir sorununuz her zaman bizimle paylaşabilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

Abdülselam Ağdağ yaptığı derlendirmede; “Ticaret ve Sanayi Odası olarak İnşaat Komitesi olarak biz, gerçekleştirmiş olduğumuz kahvaltıda üyelerimizin sorunlarını dinledik ve gerçekten bu sorunları yazılı bir halde rapor şeklinde yetkili mercilere iletmek adına bir yola çıktık. Güzel bir toplantı oldu.İstişarelerde bulunduk.Olumlu da geçti.Bu tarz toplantıları sık sık yapacağız.İnşaat sektöründe şu anda Türkiye genelinde bir sıkıntı var.Krizden kaynaklanan sancılı dönem içerisindeyiz.Bu dönemi de inşallah atlatacağız.” İfadelerini kullanarak bu konuda umutlu olduklarını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam