• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İSTANBULLU YÖRÜKLERDEN ANKARA ÇIKARTMASI

İSTANBULLU YÖRÜKLERDEN ANKARA ÇIKARTMASI

Bilecikliler tarafından İstanbul’da kurulan İstanbul Yörük ve Türkmenler Derneği Başkanı Faruk Şahin ve beraberindekiler TBMM Başkanvekilliğine seçilen CHP’li Yaşar Tüzün’e tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yaşar Tüzün’e Yörük fuları ve Yörük şapkası hediye eden İstanbul Yörük ve Türkmenler Derneği Başkanı Faruk Şahin Tüzün’e yeni görevinde başarılar diledi. Tüzün ziyaretle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Türkmenbeyi kalpağı taşımanın sorumluluğu da ağırdır.” İfadelerini kullandı.
Ziyarette İstanbul Yörük ve Türkmen Derneği Başkanı Faruk Şahin ve genel sekreter Erkan Arısoy, Tuzla Bilecikliler Derneği Başkanı Efrayim Cavak, başkan yardımcısı Mesut Çakır, Çengeller Köyü Derneği Başkanı Hatice Doğru, Rıfat Doğru, Günüören Köyü Derneği başkan vekili Halil Çakmak, Hakkı Gürses, Bilecik Dostlar grubu temsilen Deniz Kansu, Selahattin Unutmaz, Ali Balçık katılım sağladı.

Ankara çıkartması yapan İstanbul Yörükler ve Türkmenler Derneği üyeleri ayın zaman da AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’i, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan’ı, CHP İstanbul Milletvekili Gamze İlgezdi’yi, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam