“İYİLİK SOFRASI” BİLECİK’TE KURULDU

“İYİLİK SOFRASI” BİLECİK’TE KURULDU

Bilecik İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bilecik Şubesi tarafından “İyilik Sofrası” iftar programı gerçekleştirildi.

İftar programına, Vali Tahir Büyükakın, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Belediye Başkanı Nihat Can, Garnizon Komutanı Binbaşı Müslüm Akdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, İl Müftüsü Necati Akkuş, daire müdürleri, siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları, mülteciler, kimsesizler ve ihtiyaç sahipleri ile vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ve Eskişehir Müftüsü Bekir Gerek’in, dua yaptırmasının ardından İl Müftüsü Necati Akkuş, “Ramazan ayı bir rahmet, bereket, mağfiret, barışma, kaynaşma ve dayanışma ayıdır. Ramazan ayı kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı bir aydır. Bu ayda kalplerimiz huzur dolar. Rabbim bu güzel ayda ettiğimiz duaları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin.” dedi.

Vali Büyükakın iftar sonrasında tüm masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam