• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
JUDO ŞAMPİYONUMUZ ZEHRA NUR AYÇİÇEK BAŞARILARINA DEVAM EDİYOR

JUDO ŞAMPİYONUMUZ ZEHRA NUR AYÇİÇEK BAŞARILARINA DEVAM EDİYOR

18-20 Ağustos tarihlerinde Sakarya’da 7.si düzenlenen 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Uluslararası Judo Turnuvasın da; Zehra Nur Ayçiçek  Yıldız Bayanlarda-57 Kilogramda Uluslararası Turnuvada 1. olarak büyük bir başarıya imza attı.

Şampiyon Ayçiçek ve  Antrenörü Serkan Can tarafından İlimizde büyük bir gayret ve özveriyle Judo çalışmaları sürdürülmekte.

Uluslararası Turnuvada 1. olan Zehra Nur Ayçiçek  ve Antrenör Serkan Can’ı makamında kabul ederek sevinçlerine ortak olan İl Müdürü Yıldız:

Judo sporu beden ve zihin enerjimizi en üstün ve en uygun bir şekilde kullanma yöntemini öğretir. Vücudun kuvvet ve esneklik kazanmasına yardımcı olur. Judo ayni zamanda düzenli çalışmalar sonucunda zihin kabiliyetimizin gelişmesini ve ani olaylar karsısında doğru, dengeli ve pratik karar vermemize yardımcı olur. Judo branşı İlimizde başarısını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.Bu branş ta Sporcumuzun  ilimizi en iyi şekilde temsil etmesinden  dolayı büyük gurur duyuyorum” diyerek Ayçiçek’i  tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam