KAMYONLAR GELDİ, TIR YOLDA

KAMYONLAR GELDİ, TIR YOLDA

11 AK 218, 11 AK 894 ve 11 AK 784 plakaların kamyonlara takılması ile ilgili meclis üyeleri de kendi aralarında “kamyonlar da AK olmuş” esprilerine neden oldu.

Alınan yeni araçlar İl Özel İdaresine 4 Şubat Çarşamba günü getirildi. Araçlarla ilgili olarak İl Genel Meclisi 4. Birleşimi sonrası meclis üyelerine bilgi veren İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, araçların ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Yıldırım; “3 adet kamyonumuz geldi, kapının önünde, hizmete başlayacak. 1 tırımız kaldı, o da arka dorsenin boyası kalmış Ankara’da şu an. O da inşallah 1-2 gün içinde gelir diye düşünüyoruz. İlimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Haluk Filizli: “Plakalar da AK olmuş”

 

Hikmet Turhan: ““Plakalara AK yazmakla Ak olunmuyor”

 

Zeki Uyanık: “Konu mankenleri biraz değişsin”

 

Serkan Yıldırım: “Araçlar beyaz olduğu için AK almayı düşündük”

 

Daha sonra söz alan MHP Pazaryeri İl Genel Meclis Üyesi Haluk Filizli “Hayırlı olsun başkanım, plakalar da AK olmuş” dedi. Yıldırım da Filizli’nin bu sözlerine karşılık “Araçlar beyaz olduğu için AK aldık arkadaşlar” esprisinde bulundu. CHP Bilecik İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Turhan da “Plakalara AK yazmakla ak olunmuyor” dedi. MHP Bozüyük İl Genel Meclis Üyesi Zeki Uyanık da: Plakalar da AK olmuş da konu mankeni olarak sizi mi seçtiler hep resim veriyorsunuz. Basınımız da buradayken bir resim çektirelim. Konu mankenleri biraz değişsin” demesi üzerine Meclis Başkanı Yıldırım da “Araçlar beyaz olduğu için AK almayı düşündük. Güzel de oldu yani. Hepimize hayırlı olsun. Bunların devamı da var, bir greyder daha geliyor. Bir tane daha ekskavatör gelecek. Onlar da Devlet Malzeme Ofisi’nde en kısa zamanda teslim edecekler. Hadi plakaların önünü kapatmadan bir fotoğraf verelim” dedi. Bu diyalogların ardından İl Genel Meclis Üyeleri alınan yeni 3 kamyonun önünde hatıra fotoğraf çektirdiler.

Caner ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. – – 1-2 GÜN İÇİNDE GELMEYECEK. ÖNCE YAPTIRDIĞIMIZ DORSE BİTECEK. DORSEYE PLAKA ÇIKACAK ONDAN SONRA O DORSEYİ YENİ ALDIĞIMIZ TIR ÇEKİP GETİRECEK. BİLGİLERİNİZE … TAHMİNEN EN ERKEN 1 AY İÇİNDE GELİR….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam