• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karabıyık Güven Tazeledi

Karabıyık Güven Tazeledi

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde tek listeyle gerçekleşen kongrede 403 delegenin … oyunu alan mevcut Başkan Fikret Karabıyık yeniden başkan oldu.

Kongrede konuşan Karabıyık, Gençlik Kollarında başladığı siyasi hayatını 2013 yılında atandığı Merkez İlçe Başkanlığı göreviyle sürdürdüğünü belirtti. Yaklaşık 1 yıllık görevi boyunca 2 seçim tecrübesi geçirdiklerini ifade eden Karabıyık konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Malum bu seçimlerde 30 Mart seçimlerinde Bilecik’te ve Bayırköy beldemizde başkanlarımızın da büyük gayretiyle önemli başarılara imza attık ve iki seçimde de büyük farkla kazandık. 10 Ağustos seçimlerinde ise Bilecik ilinde kırılması zor olan bir rekoru %50 barajını aşarak cumhurbaşkanlığı seçiminde sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteği sonuna kadar sağladığımızı düşünüyorum.

2002’den önce IMF’nin kapısında borç dilenen bir siyasi iktidar varken şimdi geldiğimiz süreçte IMF’ye borcunu bitirmiş hiçbir borcu kalmamış hatta IMF’ye kredi açabilecek durumda olan bir ekonomiye sahibiz.

Cumhuriyet tarihinden itibaren hayal olan hızlı treni, bütün ülkemizi demir ağlarla örerek Ak Parti iktidarı sayesinde halkımızla buluşturduk. Gemileri karadan yürüten Osmanlı’nın torunları, yolları denizin altından geçirerek bütün halkımızın hizmetine sundu. Bunların hepsi Rusya Devlet Başkanı Putin’in dediği gibi Sağlam Adam sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ortadoğu’ya bataklık dedirtmeyecek olan Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun sayesinde gerçekleşmiştir. Bizler kendileriyle çalışmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Bu görevi 2013 yılında bana tevdi etmiş olan teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Kongremizin inşallah ilimize, bölgemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temenni ediyorum. Katılım göstermiş olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.”

Yapılan seçim sonrasında Karabıyık ve yönetimi 211 oyla tekrar seçilmiş oldu.

Asil Yönetim Kuru Üyeleri Hasan Kapukaya, Özlem Özer Kıyak, Tahir Dere, Tarık Şakar, Mete Gökalp Şahin, Ünal Özkan, Zafer Cenkiz, Tamer Özkan, Erkan Cengiz, Engin Beyce, İlkay Kamil Ayhan, Mehmet Akif Şahin, Altıner Yörümez, Cihan Uygun, İkbal Uçgun, Şener Durgut, Samet Çim, Erdem Kara, Gönül Aslan, Ufuk Çakmak, Nurhan Malkoç, Mehmet Kayaalp, Mehmet Ertuğrul, Osman Yakar isimlerinden oluşuyor.

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri ise, Gökhan Koçoğlu, Gökhan Ateş, Abdulkadir Ergan, Burhan Karaoğlu, Nejdet Demir, Kerim Yılmaz, Mesut Kıral, Recai Özen, Güven Işık, Arif Toy, M. Cahit Uygun, İsmail Kartal, Eyüp Şahin, İzzet Çalık, Erkan Aydın, Seleddin Aydın, Cengiz Akbulut, İrfan Yerci, Uğur Bilgin, Mehmet Gündüz, Osman Özer, Fikret Okumuş, Muzaffer Özkan, Saemet Er, Mehmet İnal şeklinde.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam