KARACAOVA MUHACİRLERİ BULUŞACAK

KARACAOVA MUHACİRLERİ BULUŞACAK

Vezirhan’da yaşayan Karacaova mübadil muhacirleri Edirne’de buluşacaklar. Her yıl düzenlenen Karacaova Mübadilleri buluşması bu yıl Edirne-Meriç-Seremköy’de gerçekleşecek. Vezirhan Belediyesinin organize ettiği etkinliğe katılımın yüksek olması beklenirken konuyla ilgili kendisi de Karacaova mübadil muhaciri olan Vezirhan Belediye Başkanı  Mehmet Duymuş tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

ÜCRETSİZ OLARAK SEREMKÖY'E GÖTÜRECEĞİZ

 “Her yıl düzenlenen Karacaova Mübadilleri buluşması bu yıl Edirne'nin Meriç İlçesine bağlı Seremköy'de düzenlenecektir.

Karacaovalı hemşehrilerimizle buluşmak, görüşmek ve bu organizasyona katılmak isteyen vatandaşlarımızı ücretsiz olarak Seremköy'e götüreceğiz.

Katılmak isteyen vatandaşlarımızın isimlerini Belediyemize bildirmeleri gerekmektedir.

Müracat : Vezirhan Belediyesi 
Buluşma tarihi : 06 Eylül 2015 Pazar Saat 12:30

Ulaşım Belediyemizce karşılanacaktır.”

KAFAMIZA KOYDUĞUMUZ İŞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPIYORUZ

Diğer yandan organizasyonla ilgili Karacaova Mübadilleri’nden sosyal paylaşım sitesinden yapılan açıklamada:”Sevgili Karacaovalı Hemşerilerimiz, 6 Eylül de Beşinci buluşmamızı gerçekleşecek, daha önce sırasıyla istanbul- Şarköy- Gelibolu ve Küplü buluşmalarımızı Tarifsiz duygu ve coşkuyla gerçekleştirdik, sıra geldi Edirne SEREMKÖY Kavuşmamıza..Bu Kavuşmamızı da diğerlerinde olduğu gibi gönüllü olarak emek harcayıp biz bize olacağız, zaten biz Karacaovalıların özelliği de budur, kafamıza koyduğumuz işi en iyi şekilde yapıyoruz. Çevrenizde bu buluşmadan haberi olmayan yakınlarınız olabilir sayfanızda etkinlik linkini paylaşırsınız onlarda haberdar olmuş olacaktır. Seremköy'de görüşmek üzere..” ifadelerine yer verildi. ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Karacaova Mübadilleri –

    Yav erhan abi karacaova mübadilleri bileciğin her yerinde var sadece vezirhanda değil ki! diğerleri ne yapsın? bilecik rumeli türkleri derneği ne yapar?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam