Kazıcı, Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Kazıcı, Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Kazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere yaklaşık 5 aylık bir sürenin kaldığını ve seçimlere CHP, AK Parti ve MHP'nin katılacağının göründüğünü söyledi.

Kendisinin CHP'den tekrar aday adayı olduğunu ifade eden Kazıcı, şunları kaydetti:

"Siyasi partiler ve adaylar, insanlara hizmet etmek, onların önündeki engelleri kaldırmak, bir nebze olsun onların hayatlarını kolaylaştırmak, daha mutlu ve daha refah içerisinde yaşamalarını sağlamak. Partilerimizin genel merkezleri ile ilçemizdeki yaşayan insanların bağı kurmakla görevliyiz. Yaklaşık 7 yıl ilçe başkanlığı, 5 yıldır da belediye başkanlığı yapıyorum. 20 yıllık siyasi hayatımda en çok önem verdiğim şey, siyasetin belden aşağı yapılmaması ve kişileştirilmemesi taraftarıyım. Siyasi partilerin küçük hesaplara alet edilmemesi, işin ruhunun asla kaçınılmaması ve hizmetleri kişileri ayırmadan hizmetleri sunmak olduğunu unutmamızı gerekir. Seçimlerin, siyasi terbiyeye yakışan bir şekilde halkımızı ayrıştıran değil, halkımızı kaynaştıran bir çalışma sistemi ile yürütüleceğini inanıyorum. Seçmenlerin tercihlerini sorgulamak, yargılamak bizlere düşmez, seçmenler verdikleri kararın arkasındadır. Vatandaşlarımızın doğru karar vereceğine inanıyor ve vereceği kararlara da saygılı olmamız gerektiğini inanıyorum. Yerel seçimlerin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını ve diğer siyasi partilerin aday adaylarına yürekten başarılar diliyorum."

CHP'den Gölpazarı İl Genel Meclisi üyeliği için Turgay Yılmaz ve Ömer Günyüzlü'nün aday adaylığı için başvuruda bulunduğu bildirildi. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam