KILIÇASLAN BAŞVURUSUNU YAPTI

KILIÇASLAN BAŞVURUSUNU YAPTI

Ak Parti milletvekilliği için aday adaylığı başvuruları sona erdi. Son gün başvuran isimler; Hüsnü Bayrakçı, Üzeyir Yıldırım ve Muharrem Kılıçaslan oldu.

Bayrakçı’nın ardından saat 14.30’da aday adaylığı başvurusunu yapan isim Muharrem Kılıçaslan oldu. Kılıçaslan konuşmasında şunları aktardı:

“Partimizin oyunu arttırarak iki milletvekilliğini alma potansiyeline sahibim”

“2015 genel seçimlerinde Ak Parti saflarından Milletvekili Aday Adayı olmak üzere resmi başvurumu yapıyorum. Bu kararı almamda bana destek veren ve dualarını esirgemeyen tüm büyüklerime, dost ve kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin almış olduğu %51’lik oy oranını koruyup, hatta onun da üzerinde oy alarak, her iki milletvekilliğini de partimize kazandıracak yetenek, kapasiteye ve potansiyele sahibim. Bunu nasıl yapacağımı Ak Parti Yönetim kurulu üyelerine hitaben yapacağım tanıtım konuşmamda açıklayacağım.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin başlattığı şimdi ise sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu beyefendinin önderliğinde yürümeye devam ettiğimiz; Yeni büyük Türkiye yolunda vatanımıza ve aziz milletimize faydalı olabilmenin bir borç olduğunu düşünerek; bilgi tecrübe ve deneyimlerimi bu aziz milletin ve Bilecik halkının yararına kullanmak; Cihan devleti Osmanlı’nın beşiği, kayı obası Bilecik ilimize hak ettiği ve özlediği hizmetleri kazandırabilmek ve halkımıza yoldaş olabilmek düşüncelerimle, bu kutlu yola çıkmaya karar verdim.

Hayırlı olur inşallah. Bu kutlu ama çetin yolda tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalınız.”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam