• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KIZILCAHAMAM’DA BİLECİK LOBİSİ

KIZILCAHAMAM’DA BİLECİK LOBİSİ

AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcıhamam’da yapıldı.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, hemşehrimiz Fatih Dönmez ve Bilecik’ten AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti  Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayrı Suer, İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna katıldı.

Yoğun geçen Kızılcahamam Kampında Bakan Dönmez’le bir araya gelme fırsatı bulan Bilecik AK Parti temsilcileri Bilecik’e dair istişarede bulunduğu öğrenildi. Geçtimiz yerel seçimlerinde değerlendirilmesi yapıldığı tahmin edilen görüşmede Bilecikliler Bakan Dönmez himayelerin de birlik ve beraberlik pozu verdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzde seçim gerilimi yaşamayacağımız 4 yılı aşkın bir süre bulunuyor. İhtiyacımız olan yapısal dönüşümleri birer birer hayata geçirmekte kararlıyız.” dedi.

“EL ELE VERELİM”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “El ele verelim, güçlü kadrolar kuralım ki yarın başka başka sıkıntılarla karşı karşıya kalmayalım. Yaptığımız her hizmetin, kazandığımız her gönlün, hayata geçirdiğimiz her projenin büyük ve güçlü Türkiye davası yolunda atılmış değerli bir adım, bu kutlu mücadeleye verilmiş önemli bir katkı olduğunu unutmayınız.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca görüşmede Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Geyve Belediye Başkanı Mustafa Kaya da bulundu. Bakan Koca’nın da görüşmede bulunması inşaatı devam eden hastaneye ilgili bir sorun mu var? Sorunu akıllara getirdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam