KORKMAZ AKADEMİ AÇILDI

KORKMAZ AKADEMİ AÇILDI

19 Şubat 2015 Perşembe günü dualarla gerçekleşen akademi merkezinin açılışını Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Can, Giyim ve Mensucat, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haşim Balcı, Korkmaz Akademi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucuları Hasan Hüseyin Kaya, Emrah Korkmaz ve Emre İpek yaptılar.

Kurum Müdürü ve şirketin kurucularından olan Hasan Hüseyin Kaya açılış sonrası yaptığı açıklamada hava muhalefetinden dolayı bu kadar fazla insanı beklemediklerini, açılışın güzel olduğunu, katılanlara teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi:

 

Kaya: “Hava muhalefetinden dolayı bu kadar fazla insanın geleceğini düşünemedik”

 “Bu kadar kalabalık olacağını tahmin etmiyorduk. Esasında hava muhalefetinden dolayı bu kadar fazla insanların geleceğini düşünemedik ama bir anda oturulacak yer kalmadı. Bir de tam saatinde geldi arkadaşlarımız. Güzel oldu açılışımız. Hem dua şeklinde açılması hem Bilecik’e mesela buraya gelenlerde bilgi çağındakiler de bizim çocuklarımız. Onların alanları ayrı ve bizimle beraber çalışacaklar. Bu kadar güzel bir irtibat kurduk. Bunun da farkına vardılar”

 

İsmetpaşa Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan Akademi’nin diğer kurucularından olan Emrah Korkmaz ise akademi merkezi hakkında bilgiler vererek şunları aktardı:

 

Korkmaz: “Bu düzeyde herhangi bir kuruluş yok”

“Kurumların, şahısların kişisel danışmanlıklarını yapma yetkimiz var bizim. Bu düzeyde herhangi bir kuruluş yok zaten başka. Onun haricinde resmi kurumlarla protokollerimiz var. Şöyle bir baktığımız zaman Bilecik potansiyelinde yaklaşık olarak çalışacak bizim gibi bir kişi var. Onlarda zaten psikolojik danışmanlık yapıyorlar. Pedagog manada destek verme gibi durumları yok. Biz de bir de hipnotik telkinlerle bilinç altı rahatlatma sanatı var. O şekilde de kişilerin danışmanlık hizmetlerini yapıyoruz.

 

“Katılanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım”

Bugün ki açılış için bir şeyler söyleyecek olursak şöyle ifade edebiliriz. Hava şartları nedeniyle aslında beklediğimizden çok çok yukarıda bir ilgi alaka oldu. Bu yüzden halkımızdan katılan birçok insana sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bir önceki röportajımızda bahsetmiştik. Dedik ki bir genç girişimcinin yanında güçlü insanlar daha önce belirli yerlerde, konumlarda olmuş insanları görmek isteyecektir. Bugün de bunu fazlasıyla gördük. Çekilen fotoğraflarla, videolarla çok sefer ispatladık. Hiç beklemediğimiz kadar iyi geçti açılışımız. Bunun içinde gerek Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanımız gerek Belediye Başkan Yardımcımız Nihat Can ve akabinde gelen heyetlerimiz hepsine sonsuz teşekkürler sunuyorum. Bizi yalnız bırakmadıkları için biz de onları hayal kırıklığına uğratmayacağımızın sözünü vermiş olalım” dedi.

 

Korkmaz Akademi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Can, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, Giyim ve Mensucat, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Haşim Balcı ve vatandaşlar katıldı.

 

CANER ALKAN

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam