• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kurnaz, Adaylığını Açıkladı

Kurnaz, Adaylığını Açıkladı

 

CHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı'nda görevli olan Zafer Kurnaz, yapılacak kongrede, CHP Merkez İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamada kendini tanıtan ve aday olma sebeplerini anlatan söz eden Kurnaz şunları aktardı:
“Cumhuriyet Halk Partisi'nin değerli üyeleri ve saygıdeğer Bilecik halkı, 07.05.2012 tarihinde ilimizde yapılacak olan CHP Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerine adayım.
Adım Zafer Kurnaz. 1977 Bilecik doğumluyum. Evli, iki çocuk babasıyım. İlk, orta, lise öğrenimimi Bilecik'te tamamladım. Bilecik Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum. Askerliğimi yaptıktan sonra ticaret hayatına atıldım ve Bilecik'te esnaf olarak yaşamımı sürdürmekteyim. 
Siyasi yaşamıma 1998 yılında CHP'ye üye olarak başladım. CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulları'nda görev aldım ve halen CHP Merkez İlçe Başkanlığı'nda görev yapmaktayım. Büyüklerimden aldığım CHP kültürü ile yetiştim.
İnsanı ve toplumu özgürleştirmek için, insan kişiliğinin, toplumun gelişmesi ve üretkenliği önündeki engelleri aşmak için, hak ve olanak eşitliği için, adaleti eşitlikle, eşitliği özgürlükle bütünlemek için, çoğulcu ve katılımcı demokrasiyi geliştirip sürekli hale kılabilmek için, demokrasi ile sosyal adaleti hızla geliştirmeyi ve etkin yönetimini bağdaştırabilmek için, güçsüzleri ve toplumu dayanışma ile güçlendirebilmek için, kişinin özgürlüğünü halkın dirliğini, ulusun birliğini ve birlikteliğini sağlayabilmek için, bağımsızlığı özgürlükle pekiştirmek için, herkesin halkça bir düzende özgürce ve barış içinde esenlikle yaşayabilmesi için, CHP'nin tüzüğünde belirtilen ilkeleri programında ve belirtilen maddeleri benimsedim.
CHP'yi yerel seçimlerde iktidar yapmak için el ele omuz omuza birlik ve bütünlük içinde çalışmak üzere CHP Merkez İlçe Başkanlığı'na aday oldum.
Bu duygu ve düşüncelerle partimizin değerli yöneticilerine, üyelerine ve tüm Bilecik halkına sevgi ve saygılarımı sunarım.”
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam