MEMUR-SEN ÜYELERİ PTT’YE MASKE DAĞITIMINDA YARDIM ETTİ

MEMUR-SEN ÜYELERİ PTT’YE MASKE DAĞITIMINDA YARDIM ETTİ

Memur-Sen Bilecik İl Temsilciliği Üyeleri, Başkan Süleyman Akyıldız öcülüğünde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile başlatılan ücretsiz maske dağıtımında PTT dağıtıcılarına destek olmak amacıyla maske dağıtımına katıldılar.

Memur-Sen olarak üzerlerine düşen ne varsa güçleri oranında sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye çalışacaklarını ifade eden Süleyman Akyıldız, Şu süreçte işinin başında olan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, PTT çalışanlarına, büro çalışanlarına ve tüm kamu çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Halkımıza da evde kalın diyoruz” dedi.

Pandemi sürecinde önemli noktada olduğumuzu ve bu kapsamda alınan tedbirlere riayet etmemiz gerektiğini ifade eden Süleyman Akyıldız, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla başlatılan ücretsiz maske dağıtımında PTT çalışanı arkadaşlarımızla birlikte maske dağıtımını gerçekleştirdik.Tüm kamu görevlilerimiz pandemi sürecinde üzerine düşeni yerine getirmeye çalışıyor. Sağlık çalışanı ve PTT çalışanı arkadaşlarımızın bu süreçte iş yükleri de mücadele azimleri de fazla. Yanlarındayız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam