MEMUR SEN’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

MEMUR SEN’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Memur Sen Bilecik İl Temsilcisi Ahmet Selöz, Genç Memur Sen Bilecik İl Başkanı Emrah Göztepe,Genç Memur Sen Üniversite Teşkilatı Başkanı  Hüseyin Bunarbaşı ve Genç Memur Sen Üniversite Teşkilat Başkanı Mithat Can Çilingir gazetemize ziyarette bulundu.

Genç Memur Sen ve üniversite yapılanmasıyla ilgili bilgiler veren grup çalışmalarına devam edeceklerini belirttiler. Genç Memur Sen Bilecik İl Başkanı Emrah Göztepe görevi Aralık ayında devraldığını belirterek “Genç Memur Sen Memur Sen Konfederasyonuna bağlı 11 hizmet kolundan gençlerin katılımıyla faaliyete geçen bir gençlik kuruluşudur. Genç Memur Sen’in asıl amacı geleceği sivil toplum önderlerine liderleri yetiştirmek. Bu anlamda memur ekibimiz ve buna entegre olarak da lise ve üniversite teşkilatımız var. Bu anlamda da etkinliklerimiz devam ediyor. Son yaptığımız etkinlik olan kardeş okul projesi de büyük ilgi gören bir proje oldu” dedi.

Genç Mur Sen Üniversite Komisyonu Başkanı Hüseyin Bunarbaşı ise Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde

Meslek tanıtım ve etkinlik kulübümüzü kurduklarını belirterek “Okulumuzda sendikamızla bağlantılı bir şekilde. Çalışmaya ve etkinliklerimize devam ediyoruz. Meslek tanıtım ve etkinlik kulübü olarak 5 günlük bir stand çalışmamız oldu. 5 gün içerisinde 1070 tane üye kaydettik.” Şeklinde konuştu.

 

 memur1

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam