MERKEZ OPTİK AÇILIŞI HER KESİMİ BİRARAYA GETİRDİ

MERKEZ OPTİK AÇILIŞI HER KESİMİ BİRARAYA GETİRDİ

Bilecik’te faaliyet gösteren MODA OPTİK ikinci şubesini açtı.

Optisyen Tuğçe Tosun Kılıç tarafından işletilen mağazanın ikinci şubesi Otogar karşısı Müftülük yanında hizmete açıldı.

2

SİYASİLER, BÜROKRATLAR,SPOR CAMİASI VE İŞ DÜNYASI KATILDI

ASKF Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Nusret Tosun’un kızı Tuğçe Tosun Kılıç’ın sahibi olduğu MERKEZ OPTİK işyeri açılışına, Devlet eski Bakanı ve Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker,Bilecik Belediye Başkanı  Selim Yağcı, Tugay ve Garnizon Komutan Tuğgeneral Halis Zafer Koç, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden,Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş,Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman,İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım,CHP İl Başkanı Metin Yaşar,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Arslan Yıldız, tanınmış ses sanatçısı Mithat Körler, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar,Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı,Futbol İl Temsilcisi Engin Toku,Gölpazarını Tanıtma Derneği Başkanı Mehmet Ergün,Daire Müdürleri,siyasi parti temsilcileri,Amatör Spor kulüpleri temsilcileri,işadamları,esnaflar ve Tosun ailesinin yakınları katıldılar.

6

8

BAŞKAN YAĞCI; “Bol Bereket, Helal Kazançlar Sağlamasını Temenni Ediyorum”

Dualarla açılan işyerinde konuşan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı: “Bugün yine mutlu bir olayı hep birlikte gerçekleştirdik. Gerçekten şehrimizin hem eşrafından hem esnafından hem de sivil toplum hayatımızın önde gelen isimlerinden Belediye Meclis üyemiz, ağabeyimiz, kardeşimiz Nusret Tosun bey ve ailesinin, çocuklarının optik üzerine bir işyerini daha açtık. Gerçekten şehrimizde önceden bir tane gözlükçü dahi bulmakta güçlük çekerken bugün 5. bu noktada işyeri oldu. Bu da şehrin geliştiğini, değiştiğini gösteriyor. Ben öncelikle işyerinin, Nusret Tosun beyin ayrıca kendisine ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını, bol bereket, helal kazançlar sağlamasını temenni ediyorum. Burada alternatifler fazla. Yaza girerken de bu anlamda hemşehrilerimiz de değişik alternatifleri değerlendirme fırsatları bulacak. Hep birlikte dostluk içerisinde değerli siyasi parti temsilcilerimiz, milletvekillerimizin de katılımıyla açılışı gerçekleştirdik. Hep birlikte daha iyiye, daha güzele” ifadelerini kullanırken ASKF Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Nusret Tosun ise katılanlara teşekkür etti.

ASKF Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Nusret Tosun ve eşi emekli Hemşire Ayşe Tosun açılışa gelen misafirlerle tek tek ilgilenmeleri de dikkatlerden kaçmadı. DEĞİŞİM GAZETESİ olarak yeni açılan işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diler, bol bereket ve hayırlı işler temenni ederiz.

1

3

4

5

7

9

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam