MEZARLIĞIN YENİ YERİ BELLİ OLDU

MEZARLIĞIN YENİ YERİ BELLİ OLDU

ESKİ MEZARLIK YERİ NE OLACAK?

Bilecik Arena programı tüm hızıyla kaldığı yerden devam ederken, Koronavirüsü nedeni ile bir müddet verilen aranın ardından programlarına başlayan ve 5 ortak yayın içeren programın konuğu Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin oldu.

Mezarlık yeni yerinin belli olduğunu belirten Başkan Şahin  şu ifadelere yer verdi; “Biliyorsunuz orası sadece belediyenin inisiyatifin de değil. Mezarlık yerimiz Selöz yolunda bir yer oldu. Yazışmalar noktalanacak bizde orada düzenlemelere başlayacağız. Yeni mezarlık yerimiz Selöz yolunun orası.”

ESKİ MEZARLIKTA YERİ OLANLAR NE OLACAK?

“O kısım hiçte kalay değil. Bu olaya savcılık giriyor, adalet bakanlığı giriyor sen kafana göre hiç bir mezarlığı taşıyamıyorsun. Yani bir miras oldu şu oldu bu oldu DNA testi gerekti bu anarolmal bir süreç yeni mezarlığı bi yapalım onunla da uğraşacağız. Kafama göre şuan düzenleyemem yani izinlerini falan almam gerekiyor.”

MEZARLIĞA ÇAKILAN KAZIKLAR BOŞUNA MI ÇAKILDI?

“Özellikle ilk kısım öyle olmuş oldu. Ben katılmıyorum zaten fore kazıklarının işe yaradığına bu benim kendi tercihim ben olsam öyle yapmazdım. Bu çalışma onların yaptığı bir şey eleştirmiyorum sonuçta bu da bir çözüm ama ilk yapılan çözüm kesinlikle heyelanı hızlandırmıştır bu onların hesabı eleştirmiyorum. O kazık orayı durdurur mu diye ama durdurmadığı görüldü.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam